Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Epla izaugusi par daiļu jaunieti. (Foto: no "Instagram")

Gvineta Paltrova ar jaukiem foto un mīļu vēstījumu sveic meitu viņas sešpadsmitajā dzimšanas dienā

Slavenības
16. maijā 08:05 2020. gada 16. maijā 08:05
  Jauns.lv
"Es neticu, ka tiešām rakstu šos vārdus, bet... sveicu saldajos sešpadsmit, mana dārgā meitene," tā sociālās saziņas tīklā "Instagram" ievietotos foto, kuros redzama Holivudas zvaigznes meita Epla.

Epla ir Gvinetas un grupas "Coldplay" mūziķa Krisa Mārtina meita, pasaulē nākusi 2004. gada maijā. "Tu esi manas sirds gaisma, tu esi tīrs prieks," tādus vārdus meitai velta Paltrova, slavējot arī Eplas humora izjūtu un inteliģenci.

Gvineta šogad janvārī "Zelta globusu" pasniegšanas ceremonijā. (Foto: ENT / SplashNews.com/ Vida Press)

"Es mīlu mūsu naksnīgās sarunas, kad es patiešām gribu uzzināt, par ko tu domā," tā Paltrova. "Man tiešām žēl, ka tev tieši šī dzimšanas diena ir šajos apstākļos, bet , kā jau vienmēr, tu visā atrodi to labāko."

Paltrovas un Mārtina laulībā, kas jau ir šķirta, pasaulē nākusi ne tikai Epla, pārim ir arī dēls Mozus, kas ir 14 gadus vecs. Gvineta kopš 2018. gada septembra ir precējusies ar producentu Bredu Falčuku.

Citi šobrīd lasa

"Puisītis ieraudājās, bet neviens pie viņa nesteidzās..." surogātmāte atklāj, kā tas ir - dzemdēt un atdot bērnu citiem 1
Samanta Tīna atklāj piecus noslēpumus par sevi: runā arī par plastiskajām operācijām
"Atceramies, kā viņa raudāja." 15 gadus veco Elīnu Liepājā nonāvēja mirušā piecgadīgā Ivana tēvs, apgalvo Infoliepaja.lv
Pievienot komentāru

"Грудь вывалилась": Агата Муцениеце шокировала снимком с продюсером "Интернов"

Отец Жанны Фриске пожаловался на тяжелое материальное положение