Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jana Duļevska: „Beidzot ir laiks sev, bet ir bažas par nākotni”
TV raidījuma "Es mīlu tevi, Latvija" vadītāja Jana Duļevska atzīst, ka šo laiku velta arī savas mājvietas uzkopšanai: „Man mājās nekad nav garlaicīgi, jo darīt vienmēr ir ko!” (Foto: no privātā arhīva)

Jana Duļevska: „Beidzot ir laiks sev, bet ir bažas par nākotni” 5

Slavenības
2020. gada 29. martā 06:22 2020. gada 29. martā 06:22
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Populārā TV raidījuma "Es mīlu Tevi, Latvija" viena no vadītājām Jana Duļevska žurnālam "Kas Jauns" pastāstījusi, kā pavada laiku kopā ar ģimeni, vīru Rodrigo Laviņu un savām atvasēm.

Jana atzīst, ka viņa, tāpat kā daudzi, saistībā ar ārkārtas situāciju koronavīrusa pandēmijas dēļ ir mazliet apjukusi, jo nekas tāds līdz šim Latvijā nav piedzīvots: „Protams, šajā situācijā, tāpat kā daudzi citi, novērtēju, ka beidzot ir brīvs laiks, lai pavadītu to kopā ar ģimeni. Bērni skolā neiet, visi treniņi ir atcelti. Novērtēju un baudu, piemēram, kopīgu brokastošanu bez steigas. Izbaudu arī citas ikdienišķas lietas kopā ar ģimeni, kurām līdz šim pat neatlika laiks. Taču šo mieru aizēno iekšējs satraukums par nākotni Latvijā. Brīžiem šķiet, ņemot vērā notiekošo, ka tik šis viss nav vienīgi pietura pirms vēl lielāka skrējiena,” domīgi bilst Duļevska.

Viņa stāsta, ka cenšas ievērot visus noteikumus, lai epidēmijas laikā justos droši. „Mums mājās ir pietiekami daudz pārtikas krājumu, un uz veikalu dodas tikai vīrs, kurš mūs apgādā ar visu nepieciešamo. Iesaku visiem ievērot drošības pasākumus un nebūt vieglprātīgiem šajā epidēmijas laikā,” saka Jana.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Melnais leopards, par kura mocīšanu dārgi samaksās trīs cilvēki, zoodārzā sācis atkopties
Kariņa ģimenes bagātības - premjera sieva nopirkusi miljonus vērtu īpašumu Rīgas centrā 19
"Parāva vaļā visas slūžas" - cilvēkus satriec redzētais LTV filmā no Covid-19 nodaļas
Skatīt visus komentārus

МИД Литвы предлагает запретить Филиппу Киркорову въезд в страну

«Судьба связала нас»: Пугачева в пикантном платье публично обратилась к Паулсу