Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
TV raidījuma "Es mīlu tevi, Latvija" vadītāja Jana Duļevska atzīst, ka šo laiku velta arī savas mājvietas uzkopšanai: „Man mājās nekad nav garlaicīgi, jo darīt vienmēr ir ko!” (Foto: no privātā arhīva)

Jana Duļevska: „Beidzot ir laiks sev, bet ir bažas par nākotni” 5

Slavenības
29. martā 06:22 2020. gada 29. martā 06:22
  Marta Martinsone | Žurnāls "Kas Jauns"
Populārā TV raidījuma "Es mīlu Tevi, Latvija" viena no vadītājām Jana Duļevska žurnālam "Kas Jauns" pastāstījusi, kā pavada laiku kopā ar ģimeni, vīru Rodrigo Laviņu un savām atvasēm.

Jana atzīst, ka viņa, tāpat kā daudzi, saistībā ar ārkārtas situāciju koronavīrusa pandēmijas dēļ ir mazliet apjukusi, jo nekas tāds līdz šim Latvijā nav piedzīvots: „Protams, šajā situācijā, tāpat kā daudzi citi, novērtēju, ka beidzot ir brīvs laiks, lai pavadītu to kopā ar ģimeni. Bērni skolā neiet, visi treniņi ir atcelti. Novērtēju un baudu, piemēram, kopīgu brokastošanu bez steigas. Izbaudu arī citas ikdienišķas lietas kopā ar ģimeni, kurām līdz šim pat neatlika laiks. Taču šo mieru aizēno iekšējs satraukums par nākotni Latvijā. Brīžiem šķiet, ņemot vērā notiekošo, ka tik šis viss nav vienīgi pietura pirms vēl lielāka skrējiena,” domīgi bilst Duļevska.

Viņa stāsta, ka cenšas ievērot visus noteikumus, lai epidēmijas laikā justos droši. „Mums mājās ir pietiekami daudz pārtikas krājumu, un uz veikalu dodas tikai vīrs, kurš mūs apgādā ar visu nepieciešamo. Iesaku visiem ievērot drošības pasākumus un nebūt vieglprātīgiem šajā epidēmijas laikā,” saka Jana.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Latviešu puišu trijotne, kas kājām nāca no Vācijas, ir veiksmīgi atgriezusies mājās 24
Epilepsijas slimniece, kura bijusi atkarīga no "Coca - Cola" dzeršanas, iespējams, mirusi no pārmērīga kofeīna patēriņa 3
Sākumā Marikai no Talsiem piedzima trīnīši, bet vēlāk - vēl dvīnīši. Kā ir augt piecu bērnu ģimenē? 4
Skatīt visus komentārus

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото