Lai iepriecinātu Ūdrīti, Linda Leen un Ralfiņš apvienojas duetā. VIDEO
Linda Leen un Ralfs Eilands ar dziesmu „Christian (I’m Gonna Be)”
Slavenības
2016. gada 21. decembris, 19:25

Lai iepriecinātu Ūdrīti, Linda Leen un Ralfiņš apvienojas duetā. VIDEO

Jauns.lv

Latvijas Televīzija Vecgada koncerta “Laimīgu Jauno gadu!” programmā ir iekļāvusi vienu no populārākajām un klausītāju iemīļotākajām grupas “The Hobos” dziesmām – “Christian (I'm Gonna Be)”. Kopā ar “The Hobos” to izpildīs skatuves dīva Linda Leen un ekspresīvais Ralfs Eilands.

“Apziņa, ka varu palīdzēt, ir liela svētība, jo tas nozīmē, ka man ir ko dot. Ar prieku dodu labāko, ko varu sniegt izcilam amata brālim,” saka Linda Leen.

Tāpat kā Ralfs Eilands un “The Hobos” ritma grupa, arī Linda nevilcinoties piekrita Latvijas Televīzijas aicinājumam Vecgada koncertam izpildīt “Christian (I'm Gonna Be)”, tādā veidā paužot atbalstu Ūdrītim.

“Es vienmēr esmu bijis Ūdrīša un “The Hobos” fans. Skolas laikā man šķita, ka “The Hobos” ir ārzemju grupa, kas skan pa radio. Biju ļoti pārsteigts, uzzinot, ka tā ir no Latvijas. Tikko iepazīstot Ūdrīti, mani uzrunāja viņa cilvēciskās īpašības – labsirdība, atsaucība, vēlme palīdzēt citiem. Tādēļ man ir liels gods izpildīt “Christian (I'm Gonna Be)”. Jau no novembra līdz gada beigām visos manos koncertos skatītājiem ir iespēja ziedot līdzekļus Ūdrīša rehabilitācijai,” piebilst Ralfs Eilands.

Mēs vēlamies, lai arī turpmāk Ūdrītis spētu radīt mūziku, tāpēc mums ir svarīgi viņu atbalstīt. Latvijas Televīzija aicina klausīties Ūdrīša radīto mūziku, tādā veidā viņam sniedzot palīdzību. Ziedot mūziķim ir iespējams arī, zvanot pa tālruni 90006385 (maksa par zvanu 1,42 EUR) vai ar pārskaitījumu fondam “Ziedot.lv” ar norādi “Rolandam Ūdrim”.

Kasjauns.lv / Video: LTV