Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Hercogiene Megana pirmo reizi pēc skandāla satikusies ar karalieni 2

Slavenības
2020. gada 10. martā 09:40 2020. gada 10. martā 09:40
  Jauns.lv
Šī ir pirmā reize, kad Saseksas hercogiene Megana satikusi karalieni Elizabeti II pēc šā gada janvārī publiskotā paziņojuma par atkāpšanos no karalisko pienākumu pildīšanas. Hercogiene kopā ar vīru princi Hariju un karalieni kopīgi apmeklējusi dievkalpojumu baznīcā.

Hercogiene Megana dodas uz dievkalpojumu baznīcā, kur viņu un vīru princi Hariju uzaicinājusi karaliene. (Foto: Vida Press)

Karaliene Elizabete II uzaicinājusi karaļnama pienākumus pametušos Saseksas hercogus uz dievkalpojumu Vindzorai pieredzošajā Visu svēto karaliskajā kapelā. Harijs un Megana ar prieku pieņēmuši šo ielūgumu.

Dievkalpojums bijis veltīts 22 gadu vecumā Afganistānā bojā gājušam britu flotes kareivim. Baznīcā notikušo svētbrīdi apmeklējusi arī Bena Rendija ģimene.

Princim Harijam šis bija pēdējais pasākumus, kuru viņš apmeklēja kā Lielbritānijas flotes kapteinis. Turpmāk viņu šajā amatā aizvietos karalienes meita princese Anna.

Princis Harijs pats personīgi sēdās pie auto stūres, lai mērotu ceļu uz baznīcu. Paparaci nofotografējuši, kā Saseksas hercogi kopā ar drošības dienesta darbiniekiem dodas uz šo dievkalpojumu, uz kuru viņus uzaicinājusi pati karaliene.

Megana šim pasākumam bija izvēlējusies atturīgu melnu kleitu ar baltu apdari, ko darinājis modes nams “Givenchy”, savukārt viņas vīrs devis priekšroku klasiskam uzvalkam. Dodoties uz tikšanos ar karalisko ģimeni Saseksas hercogi izskatījās mierīgi un harmoniski noskaņoti.

“Uzaicinot uz baznīcu jaunāko mazdēlu un viņa sievu, karaliene izrādījusi lielu labvēlību. Viņa parādījusi, ka šie divi cilvēki aizvien ir karaliskās ģimenes pārstāvji. Un to, ka ģimene aizvien viņus mīl, neraugoties ne uz ko,” kāda karaļnamam pietuvinātas personas vārdus citē slavenību žurnāls “People”.

Citi šobrīd lasa

"Ticu, ka esam skudriņas, kuras vada no Visuma," - Lauris Reiniks par dzīvi, dziesmām un bērnišķību
Kāpēc izjūk attiecības? Pretpoli pievelkas... vai tomēr ne?
"Rimi" atklāj, ko domā par "Lidl" ienākšanu Latvijā 3
Skatīt visus komentārus

Почему первый красавец СССР Петерис Гаудиньш остался один

"Стыд и срам": зрителей возмутили подарки из черного ящика на "Поле чудес"