Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lienes Šomases aizraušanās ar svecēm noved pie traumētas acs - un ārstējas viņa tagad ar akmeņu spēku 8

TV
14. februārī 11:11 2020. gada 14. februārī 11:11
  Jauns.lv
Kanāla “STV Pirmā!” veidotā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā dziedātāja Liene Šomase atklājusi, ka tikusi pie pavisam nelāgas traumas – viņa ar svečtura durtiņām nejauši savainojusi aci.

Traumas dēļ dziedātāja pat nav varējusi sēsties pie stūres, atcēlusi visas privātās nodarbības un bijusi spiesta nēsāt saules brilles, jo acs sapampusi un asarojusi.

“Vakars man sākās ļoti dramatiski. Es biju aizmirsusi nopūst sveci, kas atradās svečturī. Piecēlos, lai to nopūstu, un iesitu acī svečtura attaisāmās durtiņas. Un tad tikai visa jautrība sākās,” nelāgos notikumus atceras Liene.

Dziedātāja ir pārliecināta, ka šāds notikums nav nejaušība, bet gan Dieva, Kosmosa vai Visuma sūtīta sava veida zīme: “Es tiešām biju ieskrējusies. Šis viss man ir ļoti jauns. Rādīt savu dzīvi publiskajā telpā man ir kaut kas jauns. Es nekad neesmu bijusi tik atvērta. Es domāju, ka tas viss kopā – mazais uztraukums, stress un viss pārējais, kas notiek apkārt...” spriež Liene. Tāpat viņa atceras pagājušā gada notikumus, kad vasaras beigās no balkona uz galvas viņai uzkrita melns kaķis, kā rezultātā dziedātāja guvusi smadzeņu satricinājumu.  “Un tagad šī acs - kaut kā jāpārdomā, varbūt kaut kas jādara citādāk dzīvē.” spriež Liene.

Saistītās ziņas

Liene Šomase guvusi smadzeņu satricinājumu - jo viņai uz galvas uzkritis kaķis
"Desmit kilogrami verdošā ūdenī" - Liene Šomase jau astoņus gadus iecienījusi vannā bērt sāli 6
Tviterī ļaudis iesmej par Lienes Šomases dziļdomīgo tvītu, kurā švaki ar gramatiku 26

Interesanti, ka savainotās acs ārstēšanā dziedātāja izmanto akmeņu spēku. “Man ir daudz dažādu akmeņu. Šis akmens ir vairāk harmonijai. Un ja kaut kas sāp, tu viņu pieliec un viņš harmonizē to visu,” skaidro Liene.

"Šis akmens ir vairāk harmonijai. Un ja kaut kas sāp, tu viņu pieliec un viņš harmonizē to visu,” skaidro Liene. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Citi šobrīd lasa

Itālijā no koronavīrusa miris jau otrais cilvēks 3
FOTO: ar iespaidīgu šovu un grandioziem priekšnesumiem atklāts gada pikantākais festivāls - "Erots 2020" 2
"Tā nedaudz salauza man ausis" - Francijas kultūras ministrs kritizē Eirovīzijai izvirzīto dziesmu
Skatīt visus komentārus

Отчаявшаяся Агата Муцениеце сделала публичное признание про Егора Крида

Анастасия Волочкова раскрыла подробности романа с чилийским миллионером