Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: jautrā gaisotnē nosvin filmas "Klases salidojums 2" pirmizrādi 6

Sarkanais paklājs
13. februārī 08:55 2020. gada 13. februārī 08:55
  Jauns.lv
Trešdien, 12. februārī, "Apollo Kino" notika režisora Andreja Ēķa filmas "Klases salidojums 2" pirmizrāde.

Filmas pirmizrādi skatīt sanāca gan radošā komanda, gan citi kino jomas ļaudis, gan lūgtie viesi, arī sabiedrībā zināmi cilvēki. Neiztika bez saviesīgas tērzēšanas, tāpat bija iespēja gan pie fotosienas ar aktieriem bildēties un režisora Andreja Ēķa uzrunu klausīties. Un tad, protams, lūkot arī pašu filmu.

Par filmu:

“Klases salidojuma” otrā daļa vēsta par filmas pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri (Imants Strads). Viņu dzīve ir brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Raimonds, kura lomā iejuties Gints Grāvelis.

Tomēr viss nebūt neiet tik gludi, kā plānots – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņu ir krāpusi sieva (Inga Alsiņa). Visam tam pa vidu draugiem ir jādodas uz bērēm, gan jāsarīko Toma vecpuišu balle, gan arī jāpaspēj uz Toma kāzām. Personīgās problēmas un ciešais laika nogrieznis ievilks draugus galvu reibinošos piedzīvojumos...

Filmas aktieru komandā šoreiz ir arī jaunas sejas – aktrises Elza Gauja, Daiga Gaismiņa un Indra Burkovska. "Klases salidojums 2" producents ir Kristians Alhimionoks, filmu izplata "Labs Kino". "Klases salidojums 2" no 14. februāra būs skatāms Rīgā un kinoteātros visā Latvijā.

Citi šobrīd lasa

“Tu esi stiprāks, nekā domā,” - Hjū Džekmens nosūta spēcīgu vēstījumu 9 gadus vecam vienaudžu izsmietam zēnam, kurš gribēja padarīt sev galu 1
Ar dievu, miljoni - karaliene aizliedz Harijam un Meganai pelnīt ar “karalisko” zīmolu 12
FOTO: Baiba Sipeniece-Gavare uz skatuves un draugu lokā nosvin 50 gadu jubileju 1
Skatīt visus komentārus

Анастасия Волочкова раскрыла подробности романа с чилийским миллионером

Герцогиня Меган и принц Гарри потеряли «королевский» Instagram и задумались о покупке дома в Малибу