Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

VIDEO: jokdaris piekarina Putina ģīmetni daudzdzīvokļu mājas liftā un slepus nofilmē cilvēku reakciju 3

Trakā pasaule
11. februārī 20:33 2020. gada 11. februārī 20:33
  Jauns.lv
Krievu jūtūberis Baširs Dokhovs vietnē "YouTube" ievietojis novērošanas kameras uzņemtu video, kurā nofilmēta mājas iedzīvotāju reakcija, liftā sastopot milzīgu Krievijas prezidenta Vladimira Putina ģīmetni.

Brīdinām, ka video dzirdama necenzēta leksika krievu valodā!

Dokhovs ierāmējis lielizmēra rāmī Putina portretu, piestiprinājis to pie lifta sienas kādā Maskavas daudzdzīvokļu namā un stūrī uzstādījis nelielu novērošanas kameru, piefiksējot cilvēku reakcijas.

Lai gan pēc dažādām sociālistisko aptauju datiem Putinu Krievijā atbalsta aptuveni 69% iedzīvotāju, lielākā daļa nudien nebija sajūsmā, ieraugot prezidenta caururbojošo skatienu savas mājas liftā.

Kamera cilvēku reakcijas filmējusi 3 stundas, bet Dokhovs publicēšanai atlasījis izteiksmīgākos iedzīvotājus. Daudzi pārsteigumā nolamājušies, cits vien skumji pakratījis galvu, bet divas jestras meitenes pie Putina sejas paguvušas arī nofotografēties.

Pats video autors sacījis, ka neuztraucas par nepatikšanām, ko šāda video publicēšana varētu izraisīt. Viņš uzskata, ka sabiedrība pret Putinu tagad attiecoties daudz negatīvāk, nekā pirms gada, turklāt tas ļoti labi esot redzams arī video. Putins Krievijā Valsts prezidenta vai Ministru prezidenta amatā ir bijis kopš 2000.gada, un 2018.gada vēlēšanās saņēmis 77% iedzīvotāju atbalstu. Neskatoties uz to, viņa atbalstītāju loks Maskavā pēdējo gadu laikā ir sarucis.

Citi šobrīd lasa

Murgiem un šarlatānu biznesam Covid-19 rada jaunas iespējas 4
Hokejists Rūdolfs Balcers pašizolācijā pavadījis divas nedēļas: "Esiet uzmanīgi, palieciet mājās!" 1
VUGD Tukumā izdevies nosargāt blakus esošo angāru, no tā izvedot degošos atkritumus; turpinās atkritumu dzēšana 6
Skatīt visus komentārus

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине

После истории с Лещенко Лера Кудрявцева сдала тест на коронавирус