Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no "Instagram"

"Beidzot jūtos kā īstais es" - dzīvais Kens pārtapis par Bārbiju 25

Izklaide
17. janvārī 06:09 2020. gada 17. janvārī 06:09
  Jauns.lv
Neskaitāmu plastisko operāciju dēļ brazīlietis Rodrigo Alvess (36) tika saukts par dzīvo Kenu, taču tagad vīrietis piedzīvojis vēl ekstrēmākas izmaiņas savā ārienē. No Kena viņš pārtapis par Bārbiju.

“Esmu zināms kā Kens, bet iekšēji vienmēr jutos kā Bārbija,” intervijā “Mirror” stāsta Rodrigo, kurš tagad sevi dēvē par Rodiju.

“Es beidzot jūtos kā īstais es. Krāšņi, skaisti un sieviešķīgi.” Rodrigo jeb Rodija plastiskajās operācijās iztērējusi vairāk nekā 650 tūkstošus dolāru (apmēram 600 tūkstoši eiro), lai kļūtu par lelles Bārbijas Kenu.

Vīrietim tika izņemtas ribas un veikta acu formas korekcija, kā arī neskaitāmas deguna operācijas. Tagad Rodrigo iztērējis vēl vairāk naudas, lai ievietotu D izmēra krūšu implantus, izveidotu lielākus gurnus un lūpas.

Tāpat Rodija no sava “Instagram” konta izdzēsusi teju visas fotogrāfijas, kurās bija redzama kā vīrietis lelle. “Gadiem centos dzīvot kā vīrietis. Man bija ievietota sešpaka, neīsti muskuļi rokās, bet es sev meloju. Esmu sieviete un man vienmēr bijis sievišķīgs prāts. Tagad mans ķermenis atbilst manam prātam.”

Pēc operācijas Rodija izbaudot nemitīgo vīriešu uzmanību un vēlas ātrāk pabeigt dzimuma maiņas operāciju. “Man būs dzimumlocekļa inversija un tiks noņemti sēklinieki. Tas būs pēdējais solis,” sacījusi Rodija. Drīzumā tiks veikta arī ādamābola, sejas ovāla un zoda operācijas.

“Iepriekš cilvēki uz mani skatījās, jo izskatījos pēc androgīna, dīvaina vīrieša. Tagad es ceru, ka viņi skatās, jo domā, ka esmu skaista sieviete,” cerību pauda Rodija. 

Saistītās ziņas

Dzīvais Kens, kurš veicis vairāk nekā 100 plastikas operāciju, izskatās aizvien biedējošāks 37
Dzīvais Kens atkal klīnikā operējas, lai gan apgalvoja, ka metis mieru ķirurģijai 10
Dzīvais Kens izoperē 4 ribas, lai iegūtu šmaugāku vidukli 35

Citi šobrīd lasa

"MCouture" dizainere Jūlija Malahova: "Es negribētu pelnīt vairāk par savu vīru"
FOTO: tā mūziķi līksmoja ballītē pēc "Zelta mikrofona" balvu pasniegšanas 1
VIDEO: norvēģu futbola brīnumbērna ātrums pārsteidz pasauli
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus

«Трудно быть с таким жадным стариком»: Аль Пачино бросила молодая возлюбленная

Прощайте, миллионы: Елизавета II запретила Меган и Гарри зарабатывать на «королевском» бренде