Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Beidzot jūtos kā īstais es" - dzīvais Kens pārtapis par Bārbiju
Ekrānuzņēmums no "Instagram"

"Beidzot jūtos kā īstais es" - dzīvais Kens pārtapis par Bārbiju 19

Izklaide
17. janvārī 06:09 2020. gada 17. janvārī 06:09
  Jauns.lv
Neskaitāmu plastisko operāciju dēļ brazīlietis Rodrigo Alvess (36) tika saukts par dzīvo Kenu, taču tagad vīrietis piedzīvojis vēl ekstrēmākas izmaiņas savā ārienē. No Kena viņš pārtapis par Bārbiju.

“Esmu zināms kā Kens, bet iekšēji vienmēr jutos kā Bārbija,” intervijā “Mirror” stāsta Rodrigo, kurš tagad sevi dēvē par Rodiju.

“Es beidzot jūtos kā īstais es. Krāšņi, skaisti un sieviešķīgi.” Rodrigo jeb Rodija plastiskajās operācijās iztērējusi vairāk nekā 650 tūkstošus dolāru (apmēram 600 tūkstoši eiro), lai kļūtu par lelles Bārbijas Kenu.

Vīrietim tika izņemtas ribas un veikta acu formas korekcija, kā arī neskaitāmas deguna operācijas. Tagad Rodrigo iztērējis vēl vairāk naudas, lai ievietotu D izmēra krūšu implantus, izveidotu lielākus gurnus un lūpas.

Tāpat Rodija no sava “Instagram” konta izdzēsusi teju visas fotogrāfijas, kurās bija redzama kā vīrietis lelle. “Gadiem centos dzīvot kā vīrietis. Man bija ievietota sešpaka, neīsti muskuļi rokās, bet es sev meloju. Esmu sieviete un man vienmēr bijis sievišķīgs prāts. Tagad mans ķermenis atbilst manam prātam.”

Pēc operācijas Rodija izbaudot nemitīgo vīriešu uzmanību un vēlas ātrāk pabeigt dzimuma maiņas operāciju. “Man būs dzimumlocekļa inversija un tiks noņemti sēklinieki. Tas būs pēdējais solis,” sacījusi Rodija. Drīzumā tiks veikta arī ādamābola, sejas ovāla un zoda operācijas.

“Iepriekš cilvēki uz mani skatījās, jo izskatījos pēc androgīna, dīvaina vīrieša. Tagad es ceru, ka viņi skatās, jo domā, ka esmu skaista sieviete,” cerību pauda Rodija. 

Saistītās ziņas

Dzīvais Kens, kurš veicis vairāk nekā 100 plastikas operāciju, izskatās aizvien biedējošāks 32
Dzīvais Kens atkal klīnikā operējas, lai gan apgalvoja, ka metis mieru ķirurģijai 10
Dzīvais Kens izoperē 4 ribas, lai iegūtu šmaugāku vidukli 30

Citi šobrīd lasa

Kāpēc Lukašenko nežēlastībā krita Baltkrievijas vēstnieks Latvijā Markovičs? 5
Arī citas pasaules valstis sācis pārņemt sēņošanas trakums 1
Vēja postījumi Rīgā un Pierīgā: izgāzti koki, nopostīti balkoni un gaisā pacelta automašīna
Skatīt visus komentārus

СМИ: Джордж и Амаль Клуни расстались после 6 лет брака

Адвокат сообщила о тяжелом состоянии Бориса Моисеева