Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook

Diennakts fitnesa kluba apmeklētājs ASV attopas ieslēgts sporta zālē 1

Trakā pasaule
15. janvārī 14:28 2020. gada 15. janvārī 14:28
  Jauns.lv
ASV Jūtas štata iedzīvotājs Dens Hills pagājušajā nedēļas nogalē piedzīvojis savdabīgu atgadījumu - viņš uz nakti ticis ieslēgts sporta klubā, kas sevi pozicionē kā visu diennakti darbojošos fitnesa klubu.

Par unikālo pieredzi Dens pavēstījis sociālajā vietnē "Facebook".

"Es burtiski esmu ieslēgts 24 stundu sporta klubā," plkst. 00.37 feisbukā pavēstījis vīrietis. Darbinieki devušies mājās, kamēr sporta entuziasts trenējies peldbaseinā. "Vai tad nosaukums neliecina, ka tas ir atvērts 24 stundas diennaktī?" jautā Dens.

Kā atklāj Dens, viņš nav mēģinājis no iekšpuses atslēgt aizvērtās sporta kluba durvis, jo baidījies, ka atskanēs signalizācija, un viņš tiks vainots ielaušanās mēģinājumā.

"Sākumā sajutos kā filmā "Viens pats mājās". Viss sporta klubs bija man vienam," stāsta Dens. Vīrieša sieva jokojot ieteikusi vīram sameklēt kādu ērtu vietiņu, kur pārlaist nakti. Tomēr Dens piezvanījis ārkārtas dienestiem un izstāstījis, kādā situācijā nokļuvis. "Dispečers 10 sekundes ieturēja pauzi un tad pārjautāja: "Jūs esat kur?" Un es teicu: "Esmu diennakts sporta zālē, šeit ir uzstādīta apsardzes signalizācijas sistēma un es negribu, lai mani aiztur par ielaušanos"," stāsta Dens.

Vien 19 minūtes pēc sava pirmā ieraksta vīrietis sociālajos tīklos padalījās ar jaunākajām ziņām - ārkārtas dienesti viņu izlaiduši ārā.

Nākamajā rītā, atbildot uz vietējo mediju jautājumiem, sporta kluba menedžeris norādījis uz pie durvīm piestiprināto zīmi, kurā norādīts, ka zāles darba laiks ir no plkst. 4.00 līdz 00.00. "Mēs atvainojamies Hilla kungam par nepatīkamo pieredzi. Mēs esam pieņēmuši mainīt šī kluba darba laiku, balstoties uz niecīgo apmeklētību nakts stundās." Sporta kluba pārstāvis atzīst, ka darbinieki šajā reizē nav bijuši uzdevumu augstumos, informējot par izmaiņām klientus.

Citi šobrīd lasa

Covid-19 nākotne. Vai dzīve normalizēsies aprīļa beigās? 10
Vai sieva ir vīra īpašuma mantiniece, ja īpašums nav iegādāts kopdzīves laikā? 1
Olimpiskai leģendai pagalam vieglprātīgs viedoklis par karantīnu un pašizolāciju: "Mums, ko, drīz vēl elpot aizliegs?" 16
Tēmas: ASV
Pievienot komentāru

«Переборщила с пластикой!»: поклонники в шоке от фото Вайкуле, которым поделилась Пугачева

«Мы попрощались с родителями»: врач из больницы, которую посетил Путин, рассказала о происходящем там сейчас