Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Panākumu virsotnē: Billija Ailiša kļūst par pirmo jaunāko filmas "Džeimss Bonds" tituldziesmas autori

Izklaide
14. janvārī 20:50 2020. gada 14. janvārī 20:50
  Jauns.lv
18 gadus vecā amerikāniete Billija Ailiša ir jaunākā mūziķe vēsturē, kuras mūzikas albums ierindojies pirmajā vietā un saņēmis prestižo “Grammy” balvu. Tomēr ar to vien viņas panākumi nebeidzas. Viņa ir jaunākā māksliniece vēsturē, kas ierakstīs jaunās "Džeimsa Bonda" filmas tituldziesmu, vēsta CNN.

Lai gan sīkākas ziņas par šo dziesmu pagaidām nav pieejamas, zināms, ka viņa skaņdarbu sarakstījusi kopā ar vecāko brāli - Fineass O’Konels.

“Sajūtas ir neaprakstāmas. "Džeimss Bonds" ir labākā filma, kas jebkad radīta. Esmu šokā,” sacījusi jaunā izpildītāja. Līdz šim filmas tituldziesmas bijušas ārkārtīgi veiksmīgas.

Billija Ailiša (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Tās radījuši tādas pasaules līmeņa zvaigznes, kā Adele un Sems Smits. Abas dziesmas saņēmušas Kinoakadēmijas balvas, kā labākās orģināldziesmas.

Jaunākā Bonda filma “No Time to Die” (“Nav laika mirt”) tiks uzņemta aprīlī. Izskan runas, ka galveno lomu šajā filmā aktieris Daniels Kreigs izpildīs pēdējo reizi.

Billijai Ailišai Pairetai Beirdai O’Konelai ir 17 gadu. Viņa dzimusi 2001. gadā Kalifornijā aktieru un mūziķu ģimenē, skolojusies mājas apmācībā un no astoņu gadu vecuma dziedājusi korī. Jau 11 gadu vecumā meitene sāka komponēt savas pirmās dziesmas, tāpat kā vecākais brālis Fineass O’Konels, kurš arī dzīvi saistījis ar mūziku.

View this post on Instagram

still here

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Billijai Ailišai ir ļoti bezkaunīgi un izaicinoši dziesmu teksti. Skaņdarbā „Bellyache” viņa stāsta, kā iemetusi mīļotā ķermeni notekcaurulē, bet dziesmā „Bury A Friend” aicina uz bērēm. Billijas Ailišas „dzīvās” uzstāšanās ir enerģijas pārpilnas, kurās nebūt nav vietas melanholijai.

Dziedātāja pati apgalvo, ka ar katru jaunu uzstāšanās reizi cenšas samazināt robežu starp skatuvi un skatītāju, lai būtu ar savu publiku pēc iespējas vienādā līmenī. „Visi tie bērni, kas nāk uz maniem koncertiem, ir aptuveni manā vecumā, viņi varētu būt mani draugi,” norādījusi 17 gadus vecā mūziķe.

Citi šobrīd lasa

No izmiršanas, iespējams, izdevies saglābt vienu no apdraudētākajām dzīvnieku sugām
Bet kāpēc īsti nedrīkst zīmēt pravieti Muhamedu? 7
Sāra Džesika Pārkere dēla 18. dzimšanas dienā padalās ar retām fotogrāfijām… viņš ir tik līdzīgs tētim!
Pievienot komentāru

СМИ: Орбакайте не видела дочь уже полгода

«Новый уровень безумия»: подарок Ким Кардашьян от мужа шокировал американцев