Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Holivudas zvaigzne Šarlīze Terona mudina viņas dēlu saukt par meitu 5

Slavenības
2019. gada 31. decembrī 08:25 2019. gada 31. decembrī 08:25
  Jauns.lv
Aktrise Šarlīze Terona (44) audzina divus adoptētus bērnus – septiņus gadu veco Džeksonu un četrus gadu veco Augusti. Dēls sevi uzskata par meiteni. Mamma neiebilst pret šādu bērna sevis uztveršanu. Viņa atzīst, ka agrāk ar šādu situāciju nekad nav saskārusies, taču pieņem Džeksona izvēli.

2019. gads. Šarlīze Terona lūdz sabiedrību respektēt bērna lēmumu un dēlu Džeksonu uzrunāt par meitu. (Foto: MEGA / Vida Press)

Šarlīzei Teronai uzdod daudz jautājumu par šo tēmu. Skaistā blondīne jau ir nogurusi no sabiedrības nemitīgās kritikas. Viņa norāda, ka sākotnēji pati izjutusi apmulsumu un nav sapratusi, kā reaģēt uz dēla izvēli. Taču aktrise apliecina, ka ir no aizspriedumiem brīvs cilvēks, tāpēc spējot mierīgi uztvert šo situāciju ģimenē.

Foto: Ron Adar / SOPA Images/Sipa USA/ Vida Press

Terona arīdzan paskaidrojusi, kāpēc reti publiski runā par sava dēla dzimuma piederības jautājumiem. Viņa uzskata, ka tas, kas notiek viņas ģimenē, ir “ļoti privāta” lieta un attiecīgi nav publiski apspriežama. Aktrise mudinājusi sabiedrību cienīt viņas bērna izvēli, un pati rāda tam piemēru, sarunās dēlu tagad dēvējot par meitu.

Šarlīze Terona ar abiem bērniem 2017. gadā. Džeksons jau tad nēsāja kleitas. (Foto: ddp/INTERTOPICS/PacificCoastNews / Vida Press)

“Manas meitas stāsts ir viņas pašas stāsts. Ja viņa vēlēsies, reiz viņa pati to izstāstīs. Man ir svarīgi, lai apkārtējie izvēlētos pareizo vietniekvārdu, kar runā par viņu,” norādījusi Terona, liekot saprast, ka bērns uzrunājams kā “viņa”, nevis “viņš”.

Kinozvaigzne uzskata, ka vēl ir pāragri, lai ar bērniem uzsāktu nopietnu sarunu par dzimuma piederību. Tajā pašā laikā, mazie jau parādījuši to, ka apzinās savu dzimumu un paši izvēlas savu tālāko dzīvi. Meita Auguste, piemēram, esot teikusi, ka “apprecēšoties piecas reizes”. Meitene paziņojusi, ka viņas izredzētie būšot trīs zēni un divas meitenes.

“Man patīk, ka viņa ir spējīga brīvi domāt. Dievs vien zina, kā būs, bet man patīk, ka viņa brīvi runā par savām vēlmēm,” norādījusi aktrise Šarlīze Terona.

Citi šobrīd lasa

Vokālais pedagogs Kramiņš aicina ignorēt karantīnu; pasaulē nepārtraukti pieaug kovidiotu kustība 39
Aizputes novadā kravas auto uz pārbrauktuves ietriecies pasažieru vilcienā 15
Latvijā miris vēl viens Covid-19 slimnieks - viens no "Zilā krusta" klientiem 17
Skatīt visus komentārus

Проклятие клана продолжается? Еще одна внучка Роберта Кеннеди и ее сын трагически погибли

«Мне было очень приятно»: Анастасия Заворотнюк ответила впервые за время болезни