Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zināmas trīs “Caur ērkšķiem uz...” finālistes

TV
2019. gada 5. decembrī 09:45 2019. gada 5. decembrī 09:45
  Jauns.lv
Telekanāla "STV Pirmā!" sociālajā raidījumā “Caur ērkšķiem uz...” noskaidrotas trīs finālistes.

Uzsākot dalību raidījumā, sievietes devās piedzīvojumu pilnā ceļojumā, lai kemperos jeb mājās uz riteņiem mērotu tūkstošiem kilometru pretim jaunai dzīvei. Pa ceļam viņas gan sacentušās mērķtiecībā, pacietībā un iecietība viena ar otru un arī pašas ar sevi,  kā arī izmēģinājušais dažādas jaunas nodarbes un satikušās ar iedvesmojošām personībām. “Ērkšķu” jaunākajā sērijā tika noskaidrotas trīs finālistes, kuras turpinās dalību projektā.

Šoreiz eksperti īpaši izcēla "lielās" Lailas personību un atvērtību visam jaunajam, novērtējot gan viņas uzdrīkstēšanos stāties pretim savām bailēm, gan to, ka viņa ir patiesi gatava domāt, analizēt savu dzīves gājumu un ieviest tajā pozitīvas pārmaiņas. Turpretim iekšējā balsojumā tika nosauks Olgas vārds, sakot, ka viņa ir kļuvusi par sevi acīmredzot pašpārliecinātāka un gatava patstāvīgai dzīvei: “Cik es esmu dzirdējusi, viņa visu māk un visu ir darījusi. Viņu ārā jau gaida perspektīvas – viņai tik jāaizsūta bildes un viņa jau ir modele!” ne bez ironijas sacīja Laila.

Tomēr, saskaitot ekspertu un dāmu vērtējumu, projektu šonedēļ pameta Andželika, kura ar savu vienkāršību un mērķtiecību iemantojusi daudzu “Caur ērkšķiem uz...” fanu atbalstu un mīlestību. Jaunā sieviete pēc smagas traumas nesen atguvusi spēju staigāt, bet uz projektu bija nākusi, lai cīnītos ar alkohola atkarību un būtu mīloša mamma savam dēliņam.

Uzzinot balsojuma rezultātus, Andželika neslēpa savu gandarījumu, ka tik ilgi noturējusies projektā, jo sākotnēji domājusi, ka pavisam drīz visam atmetīšot ar roku. Tāpat Andželika strikti norādīja, ka ir sapratusi alkohola postošo dabu un darīs visu, lai būtu laimīga kopā ar savu mīļoto meiteni un dēlu.

Kura no trim finālistēm kļūs par šīs sezonas “Caur ērkšķiem uz...” uzvarētāju? Harizmātiskā un emocionāli trauslā Valmieras Laila? “Mazā” Laila, kura projekta laikā pārējām atklājusi kādu baisu pagātnes notikumu un šķietami slēpj savu personību zem jautrības maskas? Vai varbūt košā un dumpinieciskā Olga, kura sapņo par alternatīvās modeles karjeru? Kura no dalībniecēm saņems vispozitīvāko balsojumu un kļūs par sociālā raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” trešās sezonas pirmās vietas ieguvēju - uzzināsim trešdien, 11. decembrī plkst. 21:25, “STV Pirmā!” Bet vēl pēc nedēļas - 18. decembri -  skatītājus gaida projekta spaciālizlaidums, kas atklās, kā šobrīd dzīvo “Caur ērkšķiem uz..” dalībnieces un kādu pārmaiņu priekšā viņas nonākušas.

Citi šobrīd lasa

Lelde Dreimane: "Neviens man vairs sirdi nesalauzīs"
Kas viņa ir - Svetlana Tihanovska, kura pati kādreiz balsoja par Lukašenko? 7
FOTO: atklāj Baltijā lielāko "outlet" ciematu 4

Разбили сердце Гарри: 7 девушек, которые расставались с внуком королевы

Герцогиня Меган сменила имидж и стала копией Ким Кардашьян