Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Komiķi Vils Ferels un Džons C. Reilijs jau trešo reizi strādā kopā. Viņi iejutušies galvenajās lomās topošajā komēdijā par Šerloku Holmsu un doktoru Vatsonu.

Komiķis Vils Ferels būs jaunais Šerloks Holmss. FOTO no uzņemšanas laukuma

Slavenības
2016. gada 26. decembrī 06:29 2016. gada 26. decembrī 06:29
 
Plašajai aktieru saimei, kas savulaik atveidojuši leģendāro izmeklētāju Šerloku Holmsu, pievienojas arī aktieris Vils Ferels, kuru labāk pazīstam pēc komēdijām. Atklātībā nonākušas pirmās fotogrāfijas no jaunās filmas uzņemšanas laukuma.

Jaunajā ekranizējumā „Holmes And Watsons” („Holmss un Vatsons”) galvenās lomas atveido Vils Ferels un Džons C. Reilijs. Abi komiķi sadarbojušies jau agrāk. Viņi uz ekrāniem kopā redzēti tādās lentēs kā „Talladega Nights” un „Step Brothers”.

Vila Ferela talanta cienītāji un Šerloka Holmsa fani ar lielu interesi gaida jauno ekranizējumu, kas solās būt neparasts un atšķirīgs no citiem iepriekš redzētājiem. Aktieris Vils Ferels nepamet komforta zonu un sev tik ierasto komiķa ampluā, arī jaunā filma solās būt komēdija.

Šobrīd darbs pie filmas norisinās Londonā.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; krievu spēki cenšas pārraut ukraiņu aizsardzību un ieiet Luhanskas apgabalā 35
Lai gan meitenīte ir vājdzirdīga, pārbaudes darbā viņai liek klausīties audioierakstu angliski
Latvijas Krievu savienība rīkos gājienu no Uzvaras parka līdz Brīvības piemineklim 24
Tēmas: Vils Ferels
Pievienot komentāru