Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: “Caur ērkšķiem uz...” pamet dumpinieciskā Marija

TV
2019. gada 7. novembrī 08:35 2019. gada 7. novembrī 08:35
  Jauns.lv
Trešdienas, 6. novembra, raidījumā izbalsošanā eksperti un arī pašas dalībnieces lēma, ka “STV Pirmā!” sociālo projektu “Caur ērkšķiem uz...” jāpamet dumpinieciskajai Marijai, kura ne reizi vien izcēlusies ar agresijas uzvirmojumiem.

Marija augusi bērnu namā, kopš 18 gadu vecuma sasniegšanas “mētājusies no vienas vietas uz otru”, dzīvojusi uz ielas un pat nonākusi pretrunā ar likumu.

Jaunās sievietes nepieradināmā daba lika sevi manīt arī projekta laikā - ne reizi vien viņa ļāvās skaļiem konfliktiem ar pārējām dalībniecēm un iesaistījās cīņā par savu taisnību. Tāpēc tieši Marijas attieksme un uzvedība bija par iemeslu, kāpēc kārtējo reizi visas dalībnieces balsošanā nosauca tieši viņas vārdu. Turklāt arī pat Marija balsoja par sevi, sakot, ka “Ērkšķos” jūtas nesaprasta un vairs nevēloties būt šeit kopā ar pārējām dalībniecēm.

“Tu visu šo laiku biji labākā. Un biji arī sliktākā. Es tev novēlu, lai tu dzīvē izvēlies labāko, jo ar šādu mētāšanos tu nekad neizdarīsi to, ko vēlies.” Marijai vēlēja raidījuma vadītājs Jānis Bukums. Viņa teiktajam pievienojās arī Liene Stepena, sakot: “Es tev novēlu, lai atrisinās viss, kas nav vēl atrisinājies un lai tu saproti to, ko vēl neesi sapratusi."

Citi šobrīd lasa

Izbijušie vegāni jeb šovbiznesa zvaigznes, kas atgriezušās pie ierastajiem ēšanas paradumiem
Mūsu veiksmes stāsts: Latvija otrajā vietā ANO ziņojumā par valstīm, kas sekmīgi ierobežo Covid-19 19
Pornozvaigzne atklāj, kāpēc nesanāca sekss trijatā ar Aršavinu un vēl vienu krievu futbola zvaigzni

СМИ: Анастасия Заворотнюк поправилась и вернулась домой