Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: "Skolā gandrīz izdarīju pašnāvību” - atklāti atzīst Latvijā populārais “drag queen” Amuna Davis

TV
2019. gada 21. oktobrī 12:55 2019. gada 21. oktobrī 12:55
  Jauns.lv
Šovakar “STV Pirmā!” realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” gaidāma īpaši atklāta saruna starp skandalozo Jaroslavu Barišņikovu un populāro “drag queen” Amuna Davis, kurš ikdienā zināms kā frizieris Dāvis.

Dāvis ikdienā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Dāvis pastāstīs, ka jau kopš 9. klases praktiski dzīvojis viens, kamēr māte ārzemēs pelnījusi naudu iztikai. Turklāt tas bijis arī viens no smagākajiem brīžiem Dāvja dzīvē - ne tikai vecāku šķiršanās, bet arī apkārtējo neizpratnes un pāridarījumu dēļ: “Toreiz es slēpu, kas es esmu, bet viņi (klasesbiedri) tāpat redzēja, jo es biju savādāks. Mani ļoti apsaukāja skolā. Ļoti. Grūstīja, saukāja par “žirnij”, spļāva uz muguras,” atceras Dāvis, piebilstot, ka emocionāli grūti esot bijis arī tāpēc, ka arī atnākot mājās, Dāvis bijis viens.

“Es sēdēju un sapratu, ka nevienam neesmu vajadzīgs. Un tas bija tas brīdis, kad es domāju – man ir jāmirst,” saka Dāvis, piebilstot, ka ar savu stāstu viņš vēlas iedvesmot citus jauniešus, kuri reiz domājuši  vai jutušies līdzīgi, tomēr nepadoties. "Es negribu nekad mūžā, lai bērni vai jaunieši tā domātu par sevi. Vienīgais, kas mani izglāba, bija mani sapņi un mērķi,” tā Dāvis.

Amuna Davis, iejūtoties savā tēlā. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Viņa pieredzētais mudinās arī Jaroslavu atklāt savus bērnības pārdzīvojumus – gan to, kā ticis apsaukāts skolā sava apaļuma dēļ, gan to, ka gandrīz nožņaugts, jo atšķīries no citiem. Kā bērnībā piedzīvotais mainījis abus puišus? Un kādi notikumi gaidāmi gan Jaroslava, gan Dāvja dzīvē? Uzzināsiet jau šonedēļ, "STV Pirmā!" realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”.

Saistītās ziņas

"Amuna ir mans glābiņš" - pašmāju slavenākais "drag queen" atklāti par dzīvi sievietes tēlā
FOTO: gada sirreālākajā ballītē satiekas Devīte, Kiops, Veits, jūtūberi un "drag queens" 28
Sieviete vai vīrietis? Pirmo reizi “Erotā” latviešu "drag queen" šovs 15

Citi šobrīd lasa

"Lai neaizripo neceļos!” - Kaža nopircis Valtera Frīdenberga mantojumā atstāto motociklu
Viena no garāko kāju īpašniecēm mīl tās izrādīt īsos svārkos un augstpapēžu kurpēs. Tiesa, galvu gan bieži nākoties atsist
Džonijs Deps tiesā pastāsta, ka devis marihuānu savai 13 gadu vecajai meitai

«Невозможное возможно»: Анна Седокова и Янис Тимма прилетели в США

«Что с Вами стало?» Федор Добронравов изменился до неузнаваемости