Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Mila Kunisa deg nepacietībā nokārtot rēķinus ar Demiju Mūru 32

Slavenības
2019. gada 19. oktobrī 06:11 2019. gada 19. oktobrī 06:11
  Jauns.lv
36 gadus vecā Mila Kunisa aizvien nespēj atgūties pēc Eštona Kačera šķirtās sievas Demijas Mūras skandalozajiem vēstījumiem, ko aktrise iekļāvusi savā biogrāfiskajā grāmatā „Inside Out”.

Ne bez iemesla Mila Kunisa uzskata, ka Mūra apkaunojusi Kačeru visas pasaules acu priekšā. Tagad viņa uzstāj, lai Eštons attaisnotu savu labo vārdu.

Par to izdevumam „Heat” pastāstījis kāds pāra kopīgs paziņa. Mila uzskata, ka vīram obligāti jāsniedz intervija, kurā viņš noraidītu Mūras izteiktos apgalvojumus un pastāstītu savu stāsta versiju par to, kā viss norisinājās viņa septiņus gadus ilgušajā laulībā ar Mūru.

Mila Kunisa pat piedāvājusi Eštonam savu palīdzību: viņa arī vēlas piedalīties šajā intervijā, lai pastāstītu, kā vīrs cieš no šī nežēlīgā Demijas Mūras „trieciena”.

Atgādināsim: Demija savā biogrāfiskajā grāmatā vaino Eštonu daudzos grēkos. Viņa memuāros stāsta, ka viņš abu laulības laikā vairākkārt bijis neuzticīgs, ka pierunājis sievu uz seksu trijatā, ka tā dēļ viņai saasinājušās agrākās alkoholisma problēmas un viņa sestajā grūtniecības mēnesī zaudējusi savu un Kačera bērnu...

Eštona draugi uzskata, ka viņam vajadzētu klausīt Milas ieteikumam un darīt tā, kā viņa piedāvājusi. Taču pagaidām Kačers nav uz to pierunājams. Viņš nolēmis lepni klusēt par visiem viņa virzienā izteiktajiem apvainojumiem. „Es gribēju atbildēt ar patiešām „indīgu” vēstījumu [internetā]... bet pēc tam paskatījos vispirms uz savu meitu, tad uz dēlu, tad uz sievu... Un izdzēsu paziņojumu!” – atzinies Eštons Kačers. Viņš uzskata, ka ģimenes miers ir daudz svarīgāks un dārgāks.

Citi šobrīd lasa

Kā aug Teksasas puisēns, kurš pašā dzīves sākumā piedzīvoja neaptveramu traģēdiju
Vai Rebeka Koha, kas beigusi karjeru, nākotnē varētu pārstāvēt citu valsti? Kādas saistības palikušas sportistei 5
Maskās un bez ballītes - Solvitas Āboltiņas meitai izlaidums pandēmijas skartajā Itālijā
Skatīt visus komentārus

Коллеги рассказали, как борьба с раком изменила внешность Заворотнюк

Герцогиня Кэтрин впервые вышла в свет в маске и перчатках