Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris un Kristīne, ierodoties uz filmas "Nekas mūs neapturēs" pirmizrādi. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Andris Keišs: "Sievai labāk dāvināt nevis kleitu, bet aploksnīti" 8

Slavenības
17. oktobrī 06:36 2019. gada 17. oktobrī 06:36
Žurnāls "Kas Jauns"
Teātra un kino aktieris Andris Keišs, ierodoties uz pirmizrādi filmai "Nekas mūs neapturēs", kur ir galvenās lomas atveidotājs, žurnālam "Kas Jauns" atklājis, ka nācies krietnu laiciņu uzgaidīt mājās, kamēr sapucēsies viņa mīļotā sieva operdziedātāja Kristīne Zadovska.

„Kāds bija mans dienas cēliens pirms pirmizrādes? Nācās labu laiciņu pagaidīt, kamēr sieva sataisīsies. Tas bija visnervozākais moments. Viss pārējais bija kā jau parastā dienā,” nosaka aktieris.

Skatuves mākslinieks atzīst, ka sievas izvēlē, ko vilkt mugurā, viņš nejaucas, tik vien kā gaida, kad viņa sapucēsies. „Neietekmēju neko, vien reizēm atbildu uz kādu jautājumu, kad man liek izvēlēties – to vai šo. Ja nav skaidra izvēle, viņa lūdz padomu, un es mēģinu pieslēgties. Viss pārējais pucēšanās procesā ir viņas ziņā. Arī kleitu es viņai nevaru uzdāvināt. Sanāktu galīgi garām, jo to kleitu droši vien tā arī nevilktu. Labāk sievām dāvināt dāvanu kartes vai aploksnītes, lai pašas izraugās, ko pirkt,” uzskata aktieris.

Bet to, kā filmas "Nekas mūs neapturēs" afterparty jaunās pašmāju kaisles drāmas režisors Andris Gauja izdancināja savu sievu Elzu, un ne tikai viņu vien, skatiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

FOTO: kinoļaudis līksmo "Lielā Kristapa" balvu pasniegšanā
Izmeklētāji publicē VIDEO, kurā redzams krievu profesora-slepkavas dzīvoklis
Kāpēc gaļu labāk aizstāt ar zivīm, bet izvairīties no tunča? 1
Skatīt visus komentārus

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II