Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sazvērestības teorija “Ērkšķos” – kāda dāma šovā esot iesūtīta

TV
2019. gada 9. oktobrī 19:08 2019. gada 9. oktobrī 19:08
  Jauns.lv
Jau šovakar varēs līksmot sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz...” fani, jo kanālā “STV Pirmā!” būs iespēja sekot līdzi šova jaunākajiem notikumiem, kas, kā izrādās, būs īpaši raibi.

Šovakar dāmas dosies uz Liepāju, kur Karostā viņas sagaida nopietns fizisks pārbaudījums  - dalībnieces iesaistīsies nervus stindzinošās aktivitātītēs virs zemes un pazemē, kas ir tālu aiz viņu ikdienas komforta zonas. Pēc tam, kad Karostas bunkuri pievarēti, viņas dosies uz Liepājas Karostas cietumu, kur eksperta vadībā centīsies apgūt prasmi savaldīties un pakļauties noteikumiem.

Līdzās fiziskajām aktivitātēm samilzīs arī dāmu savstarpējās attiecības  un visu uzmanības centrā nonāks vecākā no projekta dalībniecēm – Mārīte, kura par savu “nehigiēnisko uzvedību” un dzīvesstilu izpelnīsies bargu kritiku. Mārīte dzīvo “dārziņos”, bez ūdens un elektrības, iespējams, tāpēc viņas ikdienas paradumi krietni atšķiras no pārējām.

Taču nesaskaņas augs augumā un netrūks arī strīdu skaļos toņos – attiecības Mārītes un Aivas starpā sasniegs apogeju un Aiva nolems stāties uz kara takas ar nevēlamo ceļa biedreni, neskopojoties ar izteicieniem un solījumiem par fizisku izrēķināšanos. Un kā nu ne – Mārīte apvainojusi Aivu, sakot, ka viņa esot krāpniece un projektā iesūtīta, jo pārāk daudz zinot. Tostarp arī to, uz kurieni kemperi dodas un pat to, kur atrodas labierīcības.

Saistītās ziņas

Biedējošā epilepsijas lēkme un dusmīgā "ome" - "ērkšķu šova" Kristīne arvien labāk iepazīst citas dalībnieces
"Jūs esat spēlējušās ar vibratoru?" - "Ērkšķu šova" dāmas apspriež sievišķīgi pikantus jautājumus 4
"Ko ome te dara?” - "Ērkšķu šova" dāmas šokā par jaunas dalībnieces atnākšanu

Vai dāmām izdosies rast kopīgu valodu un Mārīte mainīs domas par sazvērestību projektā? Uzzināsiet jau šovakar, 21:25, "STV Pirmā!"

Citi šobrīd lasa

"Mīlu viņu - jā!" emocionāli par šķiršanos paziņo populārais aktieru pāris Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs
VIDEO: “Viņi mums vienkārši uzspļāva!” kā Krievijas pilsētā Omskā vietvara Putinu sagaidīja 4
Itālis Masimiliāno par koronavīrusu: "Pirmā reakcija ir pārsteigums un doma, kā pasargāt savu ģimeni"

Отец Майкла Дугласа оставил семью без наследства

Герцогиня Меган и принц Гарри развязали новый конфликт с королевской семьей