Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Ar jaunu albumu Rīgā atgriežas britu reperis SCARLXRD

Mūzika
9. oktobrī 14:26 2019. gada 9. oktobrī 14:26
Jauns.lv
Britu reperis SCARLXRD, kurš pagājušajā vasarā uzstājās Rīgā ar jaudīgu, enerģijas piepildītu un aizraujošu koncertu atgriežas ar diviem jauniem albumiem un 15. oktobrī uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga.

Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 225 tūkstošu sekotāju skaitu, ar 2 miljonu sekotāju skaitu YouTube un vidēji 1 miljonu klausījumu skaitu mēnesī Spotify, mūziķis turpina sevi pierādīt un negrasās apstāties.

Uzmanību aizraujoša mūzika, kas apvieno uzstājīgus trepa žanra ritmus ar vokālo sniegumu un pārgalvīgi izjauc robežu starp repošanu un bļaušanu. Repa kritiķi neskopojas ar uzslavām, aprakstot SCARLXRD performances, kā arī unikālo hip hopa skanējumu, kurā saklausāmas daudzas ietekmes arī no metālmūzikas.  Vēlme izrauties ārpus savas vīzijas parametru robežām arī padara Scarlxrd par unikālu talantu ne tikai rokmūzikas aprindās, bet arī viņa repa līdzgaitnieku lokā.

Kopš pēdējās uzstāšanās Rīgā Scarlxrd ir paspējis izdot 2 jaunus albumus. Pirmais no tiem albums “INFINITY”, kas varēja kļūt par vienkrāsainu negativitātes devu, taču Scarlxrd izpildījumā tas precīzi attaino mākslinieka muzikālo ietekmju apvienojumu. Šajā albumā 12 dziesmu garumā Scarlxrd pārvērš mūsdienu zināmo mūzikas trepa žanru. Albums

“IMMXRTALISATIXN” ir jaunākais mākslinieka albums, kurš pie klausītājiem nonāca 4. oktobrī un Rīgā būs iespēja dzirdēt tā pirmatskaņojumu.

Biļetes uz Scarlxrd koncertu koncertzālē Palladium Rīga publiskajā tirdzniecībā var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: cilvēkus šokē šoferis, kurš no skolēnu autobusa izmet mazu zēnu
Tagad viņa pelna miljonus: briesmīgais skaistuma "triks", kuru 8 gadus piecieta Kima Kardašjana 2
Ballīte, kas paliks atmiņā: jaunietei Francijas naktsklubā uz grīdas piedzimst bērns 3
Pievienot komentāru

Соседка доцента-расчленителя слышала последние слова жертвы

Герцогиня Меган и принц Гарри отказались встречать Рождество с Елизаветой II