Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Raimonda Paula un Dināras Rudānes koncertprogramma “Viņa un Viņš” ir īsts muzikālais baudījums. (Foto: Juris Rozenbergs)

FOTO: Pauls un Rudāne sajūsmina skatītājus ar jauno koncertprogrammu 21

Mūzika
17. septembrī 11:40 2019. gada 17. septembrī 11:40
Jauns.lv
Tas tik tiešām bija kas ģeniāls! Izcila mūzika, aizkustinošs dziedājums un lieliskais Maestro humors. Un ne velti pēc Raimonda Paula un Dināras Rudānes koncertprogrammas “Viņa un Viņš” prezentācijas 16. septembrī VEF Kultūras pilī skatītāji māksliniekiem veltīja ilgstošas stāvvovācijas.

“Šī programma ir jauna un no citām atšķiras ar to, ka radīta vienai no jaunās paaudzes talantīgākajām, daudzsološākājām dziedātājām – Dinārai Rudānei. Es ļoti augstu vērtēju Dināras balss īpašības, tembrālo krāsu un plašo diapazonu. Pie šīs koncertprogrammas repertuāra izvēles esmu strādājis, izceļot Dināras balss nianses. Koncertā izskanēs gan pilnīgi jaunas dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera, Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem, gan varbūt piemirstas melodijas, kas savulaik radītas kinofilmām  un citiem muzikālajiem projektiem,.” tā savu jauno koncertprogrammu raksturo Raimonds Pauls.

Savukārt dziedātāja Dināra Rudāne atzīst, ka viņai tas ir liels gods un saviļņojums – atrasties un dziedāt uz vienas skatuves ar Raimondu Paulu, jo īpaši koncertprogrammā, ko komponists veidojis tieši viņai. “Šim koncertam gatavojos ar milzīgu atbildību, un ar nepacietību gaidu mūsu muzikālo tikšanos koncertprogrammā “Viņa un Viņš”,” uzsver Dināra.

Saistītās ziņas

Dueta "Viņš un Viņa" mūziķi nikni: Raimonds Pauls un Dināra Rudāne nozaguši grupas nosaukumu 16
Raimonds Pauls skaidro, kāpēc neatnāca uz drauga Petera jubilejas koncertu 38
Dināra Rudāne pastāsta, kā jutusies pēc meitas piedzimšanas: "Man šķita, ka sāks braukt jumtiņš" 6

Raimonda Paula mūzikas cienītāji tiek aicināti izbaudīt šo intīmo un niansēto dziesmu programmu. Koncerta producents Jānis Kļaviņš uzsver, ka uzstāšanās neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju: “Šī programma ir caurvīta ar īpaši gaišu, romantisku, sentimentālu un arī enerģisku dziesmu izpildījumu."

Citi šobrīd lasa

No mīlas līdz naidam - skaļākie skandāli šovbiznesa zvaigžņu ģimenēs 1
"Viņš bija liels cilvēks, liela personība" - LNSO direktore Indra Lūkina dalās atmiņās par draugu Andreju Žagaru
VIDEO: Igaunijas ceļu policija internetā dalās ar kolēģa neveiklu misēkli saspringtā situācijā
Skatīt visus komentārus

Звезда Playboy решила стать президентом Хорватии, чтобы легализовать проституцию

Близкие Анастасии Заворотнюк призвали помолиться за здоровье актрисы 1