Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

TV šovu zvaigzne Magone Burka ir ceturtā bērna gaidībās 5

TV
2019. gada 16. septembrī 13:50 2019. gada 16. septembrī 13:50
  Jauns.lv
Šovasar pēc Anglijā pavadītiem gadiem mājās uz palikšanu ieradusies TV šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Magone Burka. Viņa atkal kļuvusi par TV zvaigzni – jau šonenedēļ būs redzama "STV Pirmā!" jaunajā šovā "Slavenības. Bez filtra.". Un jau pirmajā raidījumā Magone atklāj lielus jaunumus - viņa ir sava ceturtā bērniņa gaidībās.

Magone Šutoviene. (Foto: Publicitātes)

Jaunā šova "Slavenības. Bez filtra." pirmā sērija gaidāma jau šovakar. Magone atkal uzmirdzēs TV ekrānos - “STV Pirmā!” veidotajā realitātes šovā līdzās stilistes Žannas Dubskas un skandalozā modes eksperta Jaroslava Barošņikova ikdienai skatītājiem būs iespēja sekot līdzi arī populārās dzejnieces privātās dzīves līkločiem.

Beidzot faniem būs iespēja uzzināt, kā pēc atgriešanās no ārzemēm klājas Magonei un viņas ģimenei? Kā viņa kopā ar lietuviešu vīru iekārtojuši savu mājvietu Liepājas pusē un ar kādām cerībām skatās uz nākotni? Tomēr vērīgākie dzejnieces talanta cienītāji par visu vairāk jaunajā šovā cer gūt atbildi uz pēdējā laikā plaši apspriesto jautājumu, kas saistīts ar Magones auguma aprisēm. Tās kļuvušas acīmredzami kuplākas, ļaujot domāt, ka viņa atgriezusies labā maizē un bauda mierīgu, pārtikušu dzīvi.

Foto: Publicitātes

Kā atklāj šova veidotāji, Magones dzīvē patiešām gaidāms īpašs un sirsnīgs notikums – viņa ir ceturtā bērniņa gaidībās un par savu grūtniecību plašāk pavēstīs šī vakara “Slavenības. Bez filtra” sērijā. Tomēr atklāsies, ka viss nebūt nav tik gludi kā jaunā ģimene cerējusi – prieku par gaidībām aptumšo bažas par palikšanu bez pajumtes. Par to, kāpēc ģimenei draud padzīšana no mājām, Magone emocionāli, asarām acīs skatītājiem atklās jau šovakar, 17:55, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”.

Saistītās ziņas

Magone Burka apprecējusies ar lietuvieti un turpmāk godājama kā Šutoviene 87
Kāzas, lamas, rupjības... Magones Burkas un Venta sāga sasniedz apogeju 128
Kā skandalozajai Magonei Burkai klājas Anglijā? FOTO 99

Citi šobrīd lasa

"Prāta vētra", Busulis, Timma - kā nodokļus maksā Latvijas zvaigznes Krievijā 11
Bijušie JRT aktieri izveidojuši neatkarīgu teātri fon Stricka villā 4
Pašnāvību izdarījusi populārā britu televīzijas šovu vadītāja Kerolaina Fleka 1
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео