Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: šovbiznesa zvaigznes atrāda smalko stilu Venēcijas filmu festivālā

Sarkanais paklājs
2019. gada 30. augustā 13:09 2019. gada 30. augustā 13:09
  Jauns.lv
Venēcijā šonedēļ sākās 76. starptautiskais filmu festivāls, un jau pirmajās tā dienās uz sarkanā paklāja atrādījies lērums slavenību.

Uz filmas "Ad Astra" pirmizrādi ieradās tās spožākā zvaigzne Breds Pits, uz sarkanā paklāja pirms komēdijas "Marriage Story" gozējās Skārleta Johansone, bet franču kinodīvas Žiljeta Binoša un Katrīna Denēva fotogrāfiem pozēja pirms drāmas "The Truth".

Tāpat, festivāla pirmajās dienās uz sarkanā paklāja fotogrāfiem smaidīgi pozēja citas Holivudas zvaigznes, modeles un lūgtie viesi.

Venēcijas filmu festivāls noslēgsies 7. septembrī. Festivālā, kas tiek uzskatīts par starta platformu "Oskaru" nominācijām, piedalās vairāki Holivudas "smagsvari", arī Breds Pits, Džonijs Deps, Kristena Stjuarte, Merila Strīpa un Skārleta Johansone. Bet zināmu disonansi svētku noskaņā šogad izraisījusi ažiotāža ap Romāna Polaņska filmas iekļaušana festivāla skatē. Tāpat kritiķi festivāla rīkotājiem pārmet, ka no konkursa skates 21 filmas tikai divas režisējušas sievietes. Pārmetumus izpelnījušās arī atlasītās filmas.

Foto: Vida Press

76.Venēcijas festivāls tika atklāts ar japāņu režisora Hirokazu Koreedas filmu "Le Verite" ("Patiesība") ar franču aktrisēm Katrīnu Denēvu un Žiljetu Binošu galvenajās lomās, bet Holivudas lielbudžeta filmu vidū lielāko interesi, domājams, izraisīs "The Joker" ("Džokers") ar komiksu varoņa Betmena ienaidnieka izcelsmes stāstu. Hoakins Fīnikss šajā kino darbā atveido galveno lomu.

Citi šobrīd lasa

"Mans izmeklētājas stāžs ir 23 gadi," - par izmeklēšanas noslēpumu, izmeklēšanas gaitu un sabiedrību
"Man nav bijis vēzis!" - Samanta Tīna atklāj patiesību par veselības problēmām
Baltkrievu politiķa Cepkalo ģimenes sadzīve Rīgā. Sieva Veronika par līmeni šeit: "Es sākumā tam nespēju noticēt" 10
Pievienot komentāru

Латвийский банк хотел отсудить у Филиппа Киркорова почти 4 млн евро - не получилось

4-летняя дочь блогера-миллионника перенесла трепанацию черепа: случайное падение обернулось кошмаром