Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Noskaties - grupa "Līvi" klajā laiž savas jaunās balādes videoklipu 13

Mūzika
14. augustā 15:45 2019. gada 14. augustā 15:45
Jauns.lv
Grupa “Līvi” publiskojusi jaunu videoklipu - tas tapis dziesmai “Kad aizeju ar draugiem”, kas ir no viņu jaunākā albuma "Pluss Mīnuss”.

Šī gada maijā pēc 15 gadu pārtraukuma klajā nāca jauns leģendārās latviešu grupas “Līvi” studijas albums "Pluss Mīnuss", kurā iekļautas 10 jaunas Ainara Virgas dziesmas.

Viena no smeldzīgākajām dziesmām šajā albumā ir lēnā un plūstošā balāde “Kad aizeju ar draugiem” - ar paša Ainara Virgas vārdiem. Dziesmu ierakstīja Mārtiņš Burkevics, bet miksēja Krišjānis Geidāns. Basa partiju iespēlēja Skrips.

Kā informē izdevējsabiedrība "MicRec", šobrīd tas esot aktuālākais albuma singls, tāpēc tam izveidots arī videoklips. Video autors ir pieredzējušais video producents Igors Linga. Klips filmēts Latvijas 1. Rokkafejnīcā Rīgā un klipā bez grupas dalībniekiem piedalās arī leģendārās latviešu aktrises Veras Singajevskas mazmeita Anna Nele Āboliņa.

“Es, rakstot šo dziesmu, iedvesmojos no "Queen". Bet dziesmas stāsts un vārdi, tas ir mans veltījums manai sievai Anijai. Tie vārdi ir “iz dzīves”. Es domāju, ka gandrīz katrs, kurš dzīvojis pārī (laulībā vai nē), var šos vārdus tā vai citādi kaut mazliet associēt arī ar sevi," saka Ainars Virga.

Citi šobrīd lasa

Nekronētā karaliene un teātra dīva Vija Artmane - šodien viņai būtu 90 3
Kā vecākiem pašiem novērtēt bērna stāju?
Apprecējies pasaulē populārākais jūtūberis "PewDiePie"
Tēmas: Līvi
Skatīt visus komentārus

Видео: сын Галкина и Пугачевой нашел способ спрятаться от папарацци в Юрмале

Достали? Принц Уильям отказывается жить под одной крышей с Гарри и Меган