Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram

Indra Salceviča saderinājusies ar mīļoto vīrieti

Slavenības
21. maijā 14:05 2019. gada 21. maijā 14:05
Jauns.lv
Stiliste, TV šova "Pati pilnība" vadītāja un blogere Indra Salceviča saderinājusies ar savu draugu Kasparu Bērziņu. Par to liecina Kaspara ieraksts sociālās saziņas tīklā "Facebook".

Kaspars savā profilā ievietojis informāciju, ka ir ar Indru šomēnes saderinājies. Zem šī ieraksta netrūkst apsveikumu - arī no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Par to, ka attiecībās ar baristu jeb kafijas pagatavošanas speciālistu Kasparu viņa beidzos jūtas patiešām iemīlējusies, Salceviča nesen stāstīja intervijā žurnālam "OK!".

Indras, kas ar savu blogu kļuvusi par iedvesmas avotu daudzām sievietēm, kuru auguma parametri neatbilst sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, ar Kasparu iepazinās populārajā vietnē "Tinder".

„Domāju, viņš noteikti ir vīrietis, ar kuru novecošu. Tik totāli esam uz viena viļņa. Tas nav rozā briļļu periods, esam pieauguši cilvēki ar skaidru redzējumu. Ne brīdi neesmu mēģinājusi izlikties par to, kas neesmu. Iepriekšējās attiecībās mēģināju pieskaņoties, tagad viss notiek organiski, no pusvārda," saka Indra.

Viņa ir arī sajūsmā par to, ka Kasparam lieliski izdodas rast kopēju valodu ar viņas dēliem. „Kaspars rūpējas par bērniem, ceļas septiņos, ved viņus uz skolu, ļauj man pagulēt. Viņš ir citādāks nekā bioloģiskais tēvs. Runā vairākās valodās, daudz zina, bērniem ar viņu ir interesanti,” saka Salceviča un bilst: „Man šķiet, ka bērni jūt – ja vīrietis mīl sievieti, tad mīl arī viņas bērnus. Tam es tiešām ticu. Citādi attiecību nebūs."

Saistītās ziņas

Indra Salceviča: "Pirmo reizi dzīvē man ir mīlestība"
Stiliste Indra Salceviča maina profesiju - viņa kļuvusi par iedvesmas avotu apalītēm 62
Salcevičai jauns sirdsāķītis un rozā briļļu periods: "Esmu iemīlējusies!"

"Zinu daudz labu stāstu, ka vīrieši ienāk ģimenē ar bērniem – pat ar saviem bērniem – un visi dzīvo laimīgi. Mēs visi dzīvē varam pieļaut kļūdas, izdarīt nepareizās izvēles. Kaspars daudz gadu ir bijis precēts, atbrauca uz Latviju un izšķīrās. Bērnu viņam nav. Ik pa laikam Kasparam uzrodas pielūdzējas, bet es ticu... Nu, vienkārši labākas par mani nav!" tā Salceviča.

Citi šobrīd lasa

Prokrastinācija nav slinkums! Skaidro terapeite 3
Nedaudz kartupeļu un divi cīsiņi - ar šādu bildi feisbukā lauku skola apmelota bērnu badināšanā 12
Kambalam pārsista seja un pirmais zaudējums boksera karjerā; Zutis ar vienu sitienu nokautē leģendāru bokseri 8

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже 1

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 2