Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram

Indra Salceviča saderinājusies ar mīļoto vīrieti

Slavenības
21. maijā 14:05 2019. gada 21. maijā 14:05
Jauns.lv
Stiliste, TV šova "Pati pilnība" vadītāja un blogere Indra Salceviča saderinājusies ar savu draugu Kasparu Bērziņu. Par to liecina Kaspara ieraksts sociālās saziņas tīklā "Facebook".

Kaspars savā profilā ievietojis informāciju, ka ir ar Indru šomēnes saderinājies. Zem šī ieraksta netrūkst apsveikumu - arī no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Par to, ka attiecībās ar baristu jeb kafijas pagatavošanas speciālistu Kasparu viņa beidzos jūtas patiešām iemīlējusies, Salceviča nesen stāstīja intervijā žurnālam "OK!".

Indras, kas ar savu blogu kļuvusi par iedvesmas avotu daudzām sievietēm, kuru auguma parametri neatbilst sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, ar Kasparu iepazinās populārajā vietnē "Tinder".

„Domāju, viņš noteikti ir vīrietis, ar kuru novecošu. Tik totāli esam uz viena viļņa. Tas nav rozā briļļu periods, esam pieauguši cilvēki ar skaidru redzējumu. Ne brīdi neesmu mēģinājusi izlikties par to, kas neesmu. Iepriekšējās attiecībās mēģināju pieskaņoties, tagad viss notiek organiski, no pusvārda," saka Indra.

Viņa ir arī sajūsmā par to, ka Kasparam lieliski izdodas rast kopēju valodu ar viņas dēliem. „Kaspars rūpējas par bērniem, ceļas septiņos, ved viņus uz skolu, ļauj man pagulēt. Viņš ir citādāks nekā bioloģiskais tēvs. Runā vairākās valodās, daudz zina, bērniem ar viņu ir interesanti,” saka Salceviča un bilst: „Man šķiet, ka bērni jūt – ja vīrietis mīl sievieti, tad mīl arī viņas bērnus. Tam es tiešām ticu. Citādi attiecību nebūs."

Saistītās ziņas

Indra Salceviča: "Pirmo reizi dzīvē man ir mīlestība"
Stiliste Indra Salceviča maina profesiju - viņa kļuvusi par iedvesmas avotu apalītēm 62
Salcevičai jauns sirdsāķītis un rozā briļļu periods: "Esmu iemīlējusies!"

"Zinu daudz labu stāstu, ka vīrieši ienāk ģimenē ar bērniem – pat ar saviem bērniem – un visi dzīvo laimīgi. Mēs visi dzīvē varam pieļaut kļūdas, izdarīt nepareizās izvēles. Kaspars daudz gadu ir bijis precēts, atbrauca uz Latviju un izšķīrās. Bērnu viņam nav. Ik pa laikam Kasparam uzrodas pielūdzējas, bet es ticu... Nu, vienkārši labākas par mani nav!" tā Salceviča.

Citi šobrīd lasa

Bolderājā upes krastā atrod kailu skolnieces līķi: neoficiālā informācija liecina – viņu nogalinājuši draugi 14
Likumsargi Ņujorkā bija pārliecināti, ka parkā atraduši mirušu zīdaini; patiesība atklājās tikai pēc pāris stundām 14
Sinoptiķi teju visā valstī izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem tuvāko 3 stundu laikā

"Спасибо, что сейчас вы здесь": умирающая от рака Александра Яковлева отыграла последний спектакль

Браку герцогини Меган и принца Гарри предрекли скорое крушение