Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Parisa Hiltone. (Foto: Michael Simon/startraksphoto.com/ Vida Press)

Parisa Hiltone reiz ēdusi ar īstu zeltu pārklātu ēdienu 17

Slavenības
18. maijā 10:00 2019. gada 18. maijā 10:00
Jauns.lv
Parisa Hiltone (38) ir visaugstāk apmaksātā dīdžejmeitene pasaulē, par viena seta nospēlēšanu honorārā saņemot vienu miljonu ASV dolāru. Viņa ir ne tikai miljonu mantiniece, bet arī pati ir veiksmīga uzņēmēja ar plaukstošu biznesa impēriju (smaržas, kurpes, somiņas...). Taču Hiltone apgalvo, ka esot ļoti saprātīga, kad runa ir par naudas tērēšanu.

Kad portāla „Yahoo Lifestyle” veidotāji sabiedrības dāmai Parisai Hiltonei apjautājušies, kas ir pats dārgākais, ko viņa jebkad atļāvusies, bagātniece atbildējusi, ka viņa nemaz neesot no tām, kam vajag visu to dārgāko.

„Es ļoti rezervēti skatos uz to visu,” viņa norādījusi. Taču vienu īpašu un ekstravagantu gadījumu Parisa atmiņā tomēr atsaukusi. Toreiz vakariņās pasniegtie ēdieni visi bijuši pārklāti ar plānu īsta zelta kārtiņu.

„Reiz mums vakariņās pasniedza visus ēdienus, kas pārklāti ar 24 karātu zeltu,” atceras Hiltone. „Cālis, suši – tas viss bija pārklāts ar zeltu. Un arī šokolāde. Es padomāju – ‘Diez, tas ir veselīgi, apēst tik daudz zelta?’”

Parisa Hiltone apliecina, lai gan galdā celts ārkārtīgi ekstravaganti pasniegts ēdiens, viņa nav izjutusi, ka zelts tā garšu būtu kā īpaši uzlabojis. Vienīgais - fotogrāfijas no šīm vakariņām lieliski noderējušas, lai pazīmētos sociālajos tīklos.

„Restorāns mums to uzsauca, un es nodomāju: ‘Tas izskatās tik forši. Lieliski noderēs, lai parādītu vietnē "Snapchat".”

Citi šobrīd lasa

Erotisko dižpārdokļu autores Račko vīrs piepilda sievas sapņus 3
Hercogiene Ketrīna apmeklējusi terapiju kopā ar depresijas mākto brāli
"Bez tabu" vadītāja Evelīna Strazdiņa ir piektā bērna gaidībās
Skatīt visus komentārus

Россиянку с кукольной внешностью назвали «самой красивой девочкой в мире»

«Хюррем вернулась»: в сети обсуждают преображение звезды «Великолепного века»