Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Džonijs Deps iesūdzējis tiesā savu bijušo sievu 6

Slavenības
2019. gada 12. aprīlī 07:33 2019. gada 12. aprīlī 07:33
  Jauns.lv / LETA
Holivudas aktrise Ambera Hērda ceturtdien lūdza tiesnesi noraidīt viņas bijušā vīra Džonija Depa ierosinātu lietu pret viņu par apmelošanu, kas saistīta ar Hērdas presē rakstīto par sadzīves vardarbību viņu ģimenē.

Deps šajā lietā pieprasa kompensāciju 50 miljonu ASV dolāru apmērā, jo Hērdas apgalvojumi laikraksta "Washington Post" ievadrakstā 2018.gada decembrī kaitējuši viņa karjerai.

Hērdas advokāti lūgumā tiesnesim Virdžīnijas štata Fērfeksas pilsētā atkārtoja apgalvojumus, ka Deps esot bijis vardarbīgs pret viņu, un pievienoja fotogrāfijas, kur Hērda redzama ar zilumiem uz sejas un rētām uz rokām.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Depa martā ierosinātajā prāvā teikts, ka viņam izteiktās apsūdzības sadzīves vardarbībā ir "kategoriski un pierādāmi nepatiesas".

Hērdas "Washington Post" ievadrakstā teikts, ka kultūra esot sodījusi viņu par to, ka viņa bijusi sadzīves vardarbības upuris. Hērda aicināja sabiedrību mainīt attieksmi.

Lai gan Hērda rakstā neminēja Depa vārdu un neraksturoja konkrētus incidentus, Depa ierosinātajā lietā teikts, ka Hērda nepārprotami runājusi par viņu un tas kaitējis viņa karjerai.

Hērda 2016.gada maijā pieprasīja šķirt viņas laulību ar Depu viņa emocionālas un fiziskas vardarbības dēļ. Noslēdzot šķiršanās vienošanos 2016.gada augustā, Deps piekrita samaksāt septiņus miljonus ASV dolāru divām Hērdas izvēlētām labdarības organizācijām, bet viņa savukārt atsauca apsūdzības vardarbībā.

Citi šobrīd lasa

Viņu adoptēja no Latvijas uz ASV un vēlāk atdeva prom citai ģimenei. 31 gadu vecās Anas stāsts 11
10 rupjākās kļūdas, ko pieļauj trauku mazgājamo mašīnu lietotāji 1
Apprecējies mūziķis Juris Kulakovs
Skatīt visus komentārus

"Я поняла, что единственное неправильное решение - это молчать": Герцогиня Меган записала эмоциональное видеообращение

Часть плана: Выяснилось, зачем Петросян женился на Брухуновой