Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
kadrs no filmas

Miris aktieris Aleksejs Buldakovs - ģenerālis no populārajām "Nacionālo īpatnību" komēdijām 29

Kino
2019. gada 3. aprīlī 15:55 2019. gada 3. aprīlī 15:55
  Jauns.lv
68 gadu vecumā viņsaulē aizgājis krievu aktieris Aleksejs Buldakovs - zināms kā ģenerālis Ivolgins no populārajām "Nacionālo īpatnību" komēdijām.

Buldakovs miris 3. aprīlī viesnīcā pirms izlidošanas uz Maskavu no Mongolijas galvaspilsētas Ulanbatoras, kur bija ieradies viesizrādēs. Aktierim plīsis asinsvads, ko bija nosprostojis trombs.

Ražīgais aktieris, kas 26. martā atzīmēja savu 68. dzimšanas dienu, teju 40 gadu ilgās karjeras laikā nofilmējies 140 filmās un seriālos. Lielākoties bija otrā plāna aktieris, bet slavens kļuva ar lomu filmā "Nacionālās medību īpatnības". Atveidojis ģenerāli Ivolginu, Buldakovs ne tikai iemantoja krievu tautas mīlestību, bet arī 1996. gadā tika pie prestižās "Nikas" balvas kā gada labākais aktieris.

Pēcāk Ivolgina lomu Buldakovs nospēlēja vēl trijos "Nacionālo īpatnību" turpinājumos - vīru piedzīvojumos makšķerēšanā, medībās ziemas apstākļos un politikā.

Citi šobrīd lasa

Dzērājšoferis izdzīvo baisā avārijā un satraucas par aifonu 9
Elitārā šampanieša neglītā puse – veids, kā ievāc tam paredzētās vīnogas 1
Latvijas noslēpumi: Ulmaņlaiku šopings 3
Tēmas: Labs kino
Skatīt visus komentārus

"Обеднели богачи": мужа Кристины Орбакайте подняли на смех в Сети

"Она увидела это маленькое личико и так обрадовалась...": роженица умерла из-за коронавируса после появления на свет близнецов