Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
(Foto: Publicitātes (F64))

Kambala šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” pārsteidz ar romantisku dzeju 9

TV
2019. gada 22. martā 16:37 2019. gada 22. martā 16:37
  Jauns.lv
Svētdien, 24. martā, šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” uzvirmos kaislības, aizrautība, adrenalīns un pamatīga uzvaras kāre, kas liks komandu kapteiņiem pielietot pavisam jaunas taktikas metodes. Studijā pat izskanēs kāds romantisks dzejolis un īpašas atzīšanās.

Šova “Es mīlu Tevi, Latvija!”  piektās sezonas ceturtajā raidījumā valdīs saspringta gaisotne - šobrīd rezultāts ir 2:1 Valtera komandas labā, kas liks Janai izmantot “izmisuma” taktiku, iesaistot tajā arī visu savu komandu. Jana pat veiks psiholoģisko testu ar savas komandas dalībnieci - dziedātāju Dināru Rudāni, noskaidrojot tās lietas, kuras citi par viņu nezina, savukārt basketbolists un bokseris Kaspars Kambala atklās, ka brīvajā laikā viņš labprāt sacer dzeju, tādēļ studijā izskanēs īpaši romantisks veltījums, pēc kura Jana būs pamatīgi aizkustināta.

(Foto: Publicitātes (F64))

Arī Valters būs nopietni gatavojies šī vakara spēlei, tādēļ savā komandā viņš ir uzaicinājis seriāla “Viss pa jaunam” Santas lomas atveidotāju aktrisi Janu Čivželi, mūziķi Jāni Aišpuru un sporta žurnālistsu Edgaru Barbaku, kuri visi kā viens ir pārliecināti, ka stāties pretim Janas taktikai būs tīrais nieks.

(Foto: Publicitātes (F64))

Vai šis vakars nesīs uzvaru Janas komandai, izlīdzinot rezultātu kopvērtējumā 2:2? Skaties šovu “Es mīlu Tevi, Latvija” jau 24. martā plkst. 20.00 un noskaidro!

Citi šobrīd lasa

"Mīlu viņu - jā!" emocionāli par šķiršanos paziņo populārais aktieru pāris Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs 6
Infektologs: par situāciju Itālijā patlaban ir nopietnas bažas 6
Šausmas pirms 100 gadiem jeb spāņu gripa. Koronavīrusa radinieks, kas nogalināja no 50 līdz 100 miljoniem planētas iedzīvotāju
Skatīt visus komentārus

"Бил в живот беременную учительницу": соседи "15-летнего Чикатило" рассказали о его зверских нападениях

Герцогиня Меган решила втайне от королевы провести важные переговоры в Лондоне