Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs iekritis lamatās 9

Mūzika
2019. gada 20. martā 12:00 2019. gada 20. martā 12:00
  Jauns.lv
Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, šķiet, atradis savu ideālo dziesmu formulu, apvienojot Gata Mūrnieka dziesmu autora talantu ar producenta Rassell spēju sajust aktuālās mūsdienu popmūzikas tendences. Šonedēļ publicēta jauna dziesma “Lamatas”.

"Dziesmas ideja radās jau pirms gada, kad saņēmu demo versiju no Gata Mūrnieka," saka Puzikovs. "Vēlējos, lai dziesma skan aktuāli. Biju pozitīvi pārsteigts par Rassell darbu, kurš dziesmu producēja, precīzi realizējot manu ideju. Domāju, ka Rassell ir viens no talantīgākajiem producentiem Latvijā."

"Man pašam dzīvē viss pa vecam  - joprojām strādāju policijā un studēju Latvijas Universitātē juridiskajā fakultātē," tā Nikolajs.

Dziesmas autors Gatis Mūrnieks saka: “Dziesmas pamatā ir doma par bezbailīgu dzīves baudīšanu. Ikdienas rūpes un problēmas būs vienmēr, bet ir jāmāk tām “iet pāri”, baudot dzīvi, attiecības, hobijus un visu, ko tā piedāvā, jo esam taču jauni un traki!"

"Nikolajs man ir ļoti labs draugs. Jau vairākus gadus kopā muzicējam, ballējamies, izdzīvojam arī ne tik labas dienas. Aktīvi strādājam, lai šīs visas sajūtas un dzīves situācijas mēs aprakstītu dziesmās un kādu dienu izdotu albumu ar Nikolaja dziedātām un manis rakstītām dziesmām,” piebilst Mūrnieks.

Dziesmas video producēts sadarbībā ar Kasparu Dvinski ("Dween Productions"), klipā piedalās modele Daniela Kārkle. 

Citi šobrīd lasa

Publisko datus par vakcinācijas aptveri katrā ģimenes ārsta praksē 2
Valdība groza noteikumus un ar īpašiem nosacījumiem atļauj vienā automašīnā braukt kolēģiem 1
Pavļuts: esmu sarūgtināts, negaidīti uzzinot LĀB lēmumu prasīt manu demisiju 7
Skatīt visus komentārus

На кого становится похожа Лера Кудрявцева? Шура показал обколотую до неприличия ведущую

"Не жди меня": судьба 37-летнего актера Алексея Осипова, который ушел на лед и не вернулся