Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: asprāši izņirgājas par CNN reportierēm, kuras TV tiešraidē bija tērpušās zaļas krāsas jakās 18

Trakā pasaule
14. martā 11:21 2019. gada 14. martā 11:21
Jauns.lv
Divas CNN žurnālistes valkāja teju identiskas jakas zaļā krāsā. Protams, ka asprāši to TV ekrānos pamanīja un kārtīgi izņirgājās.

Trešdien divas CNN korespondentes izskatījās gluži kā dvīnes, jo viņām TV tiešraidē mugurā bija šķietami identiskas zaļas jakas. Skatītājiem tas šķita smieklīgi un nepierasti, bet bija tādi, kas rīkojās un gāja vēl tālāk. Patiecoties video apstrādes programmām un zaļā ekrāna tehnoloģijai, ar zaļu krāsu var viegli manipulēt, un TV sižets kļuva dīvaināks.

Korespondentes Kara Skanela un Pamela Brauna bija uzvilkušas teju identiskas zaļas jakas un par šo izvēli tika sodītas. (Foto: Ekrānuzņēmums)

TV industrijā zaļais ekrāns noder specefektu veidošanā. Ar tā palīdzību tiek vizualizētas ainas, kuras nevar nofilmēt parastos apstākļos.

"The Daily's Show" scenārists Mets Negrins šo pateicīgo mirkli izmantoja pēc pilnas programmas. Viņš izveidoja humoru pilnu video, kurā izmantoja austrāliešu mūziķa hitu "Big Enough".

Korespondentes Kara Skanela un Pamela Brauna sociālajos tīklos krita par apsmieklu, bet notikušo uztvēra ar veselīgu humoru.

Lai šis atgadījums TV personām un žurnālistiem kalpo kā brīdinājums. Nevelciet līdzīgas ziemas jakas, ja nevēlaties tikt izsmieti. Nekādā gadījumā nevelciet drēbes zaļā krāsā.

Un ja jums iepatikās video izmantotā kovboja aina, tad iesakām noklausīties austrāļu dziedātāja Kirina Džei Kalinana dziesmu "Big Enough", kas kļuvusi ļoti populāra un tiek izmantota daudzos humora video.

Citi šobrīd lasa

Nostalģija garderobē: šobrīd modē ir batikoti apģērbi
Nebijis panākums Latvijai - Raimonds Tomsons tiek pie godalgotas vietas pasaules vīnziņu čempionātā 3
"Izskatījās kā kuģa vraks" - Austrālijas krastos izskalota milzīga un reta mēnesszivs 2
Skatīt visus komentārus

Собчак и Богомолов перестали скрываться и официально вышли в свет вдвоем

Бывшего возлюбленного Юлии Началовой призвали простить ее долг в 275 тысяч евро