Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šova vadītājas lomā - vienmēr spriganā Baiba Sipeniece-Gavare. (Foto: Publicitātes)

Aicina pieteikties attiecību šovam “Saimnieks meklē sievu” 14

TV
8. martā 17:20 2019. gada 8. martā 17:20
Jauns.lv / LETA
Attiecību šovs “Saimnieks meklē sievu”, kas jau rudenī būs skatāms kanālā TV3, dalībai šovā aicina pieteikties sirdī brīvus saimniekus, lai piedzīvotu neaizmirstamāko vasaru savā dzīvē, iepazīstot čaklas saimnieces, kuras nebaidās no lauku darbiem un, iespējams, tieši tā saimniekiem izdodas satikt savu otro pusīti.

Šodien, 8. martā, kanāls TV3 izsludina pieteikšanos attiecību šovā “Saimnieks meklē sievu”, aicinot sirdī brīvus saimniekus no visas Latvijas, piedzīvot neaizmirstamu vasaru kopā ar daiļām un strādīgām dāmām.

Pieteikumi tiek gaidīti no lauku sētu īpašniekiem, kas ir gatavi savā saimniecībā uzņemt čaklas un daiļas saimnieces, kuras nebaidās no lauku darbiem, piedzīvot romantiskas iepazīšanās un, iespējams, satikt savu īsto un vienīgo līgaviņu.

Dalībai attiecību šovā tiks izraudzīti 10 saimnieki no visas Latvijas, kuri tiks apbērti ar mīlas vēstules no dāmām, cenšoties iekarot saimnieku sirdis, lai pierādītu sevi gan lauku darbos, gan atpūtā. Šova filmēšana norisināsies jau šovasar, taču skatītājus kaislīgais attiecību šovs priecēs TV3 rudens sezonā.

Šova “Saimnieks meklē sievu” producenti apgalvo, ka “šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākušas pasaulē atvasītes pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā. Tas apliecina, ka dalība šovā patiesi maina dzīvi un atnes virkni pozitīvu emociju, tādēļ aicinām sirdī brīvus saimniekus nekautrēties un pieteikties šovam, un piedzīvot neaizmirstamu vasaru!”

Citi šobrīd lasa

"Cilvēki netic, ka tā ir slimība!" - Lady Gaga atklāj savu lielāko noslēpumu 17
Masu kaps Polijā atklāj akmens laikmeta traģēdiju 44
Brazīlijas cietumā aizvadīta ieslodzīto radīto tamborējumu modes skate 1
Tēmas: TV3
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4