Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ieskaties - pirmais VIDEO no Kiviča un Skulmes jaunā realitātes šova 166

TV
2019. gada 22. februārī 12:30 2019. gada 22. februārī 12:30
  Jauns.lv
Jau pirmdien, 25. februārī, plkst. 18:50, kanālā “STV Pirmā!” pirmizrādi piedzīvos realitātes šovs “Kivičs. Pavisam privāti”, kas ļaus uzzināt visu par skandalozā pašmāju mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecībām. Nu atklātībai nodots pirmais video ieskats šajā šovā.

"Mēs esam interesants pāris, mums ir interesanti dzīvesstāsti," tā publiskotajā video saka Kivičs un piebilst: "Mēs gribam popularizēt to, ka jādzīvo dzīve pa īstam, ka jādzīvo kopā ar cilvēku, ko tu mīli, ko tu katru vakaru gribi samīļot."

Plaši apspriestā pārīša dzīvei mēneša garumā ik dienu sekos TV kameras, skatītājiem ļaujot ielūkoties gan abu ikdienā, gan privātajā dzīvē. Būsiet liecinieki Andra un Lienes mīlestībai un saņemsiet atbildes uz, iespējams, svarīgāko no jautājumiem - vai tā patiešām ir tik īsta, kā abi steidz paust sociālajos tīklos? Vai gluži otrādi – spēle popularitātes iegūšanai?

Skatītājiem būs iespēja ieskatīties Kiviča vēl neizdotās grāmatas lapaspusēs, kā arī atklāt visu patiesību par viņa darbošanos politikā. Realitātes šovi, kuros TV kameras seko līdzi slavenību dzīvēm, visā pasaulē ir plaši pazīstami, taču par kādu no pašmāju populārām personībām tāds tiks veidots pirmo reizi.

“Andra un Lienes dzīvei sabiedrība, kā arī mediji seko līdzi ļoti aktīvi, plaši atspoguļojot un apspriežot ik katru viņu soli vai izteikto frāzi. Tāpēc viens no lielākajiem izaicinājumiem šāda realitātes šova veidošanā ir saglabāt aktualitāti un nemitīgu skatītāju interesi par notikumiem, kuri nu būs vērojami ne tikai interneta vidē, bet arī TV ekrānos. Pieļauju, ka šovs mainīs skatītāju domas par Andri, Lieni un viņu attiecībām, jo tas, kāds ir Kiviča publiskais tēls, krasi atšķiras no tā, kāds viņš ir patiesībā,” par šovu “Kivičs. Pavisam privāti” saka producentu kompānijas “Brīvdienas” producente Sandija Miezīte.

Saistītās ziņas

Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija ar bažām par Kiviča un Skulmes aktivitātēm vērsusies policijā 61
Kivičs joprojām uzskata, ka seksfoto izzagusi viņa sieva; Madara atbild: "Liec mani mierā un nāc pie prāta!" 87
Beidzot viss būs pa īstam - Kivičam un Skulmei savs realitātes šovs 354

Citi šobrīd lasa

Meitenīte filmēja mājasdarbu, bet par video zvaigzni kļuva viņas tētis un brāļi 3
Noriļskā snieg jau gandrīz nedēļu, iedzīvotāji kupenās nevar atrast savas automašīnas
"Tas visiem būs traki!" Skolotāju pārstāvji raizējas, kas būs, ja nākamnedēļ sāksies brīvlaiks 12
Skatīt visus komentārus

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.