Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kembridžas hercogiene Ketrīna. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Hercogiene Ketrīna dzimšanas dienu nosvinējusi īsti angliskā stilā 1

Slavenības
11. janvārī 06:20 2019. gada 11. janvārī 06:20
Jauns.lv
Trešdien Kembridžas hercogiene Ketrīna atzīmēja savu 37. dzimšanas dienu, turklāt to izdarīja patiesi angliskā stilā – ar tējas pēcpusdienas ballīti.

Izdevuma „Vanity Fair” žurnāliste Keitija Nikola pastāstījusi, ka Kembridžas hercogiene Ketrīna nepieder tiem cilvēkiem, kam ārkārtīgi patīk svinēt dzimšanas dienas. Zinot šo, nav pārsteigums, ka prinča Viljama sieva aizvadīto gadu laikā vienmēr devusi priekšroku nelielām jubilejas svinībām, bez liekas greznības un pompozitātes.

Hercogiene Ketrīna dzimšanas dienu pavadījusi tuvinieku lokā, ar vīru un bērniem sarīkojot nelielu tējas pēcpusdienas ballīti. (Foto: Matt Porteous/REX/ Vida Press)

Zināms, ka šogad gaviļnieces laulātais draugs daļu no Ketrīnas dzimšanas dienas pavadījis pasākumā, kur sumināta Londonas gaisa ambulances labdarības organizācija, kam aprit apaļi 30 gadi.

Princis Viljams jubilejas pasākumā pajokojis, klātesošajiem pavēstot, ka, par laimi, šajā rītā esot „atcerējies”, ka ir sievas dzimšanas diena.

Tēju karaliskais pāris, kā jau angļiem pienākas, ļoti iecienījis. (Foto: ddp/INTERTOPICS/Photoshot / Vida Press)

Pēc viesošanās pasākumā princis dienas otrajā pusē devies mājup uz Kensingtonas pili, uz „privātu” tējas pēcpusdienas ballīti kopā ar jubilāri un abu trim kopīgajiem bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu.

Citi šobrīd lasa

"Carousel" solistes Sabīnes Žugas skaistuma formula: "No rītiem prioritāte ir uztaisīt ģimenei brokastis, nevis uzpucēties"
Veselības grāvējs - sāls! Vai patiešām tik kaitīgs, kā mums stāsta? 14
"Telefonā dzirdami tādi kā vaidi" - atklājas vēl viena šķautne par jau nedēļu pazudušo Zinti
Pievienot komentāru

"Какой-то цирк с насилием": Филипп Киркоров, заставляющий плачущую дочь есть мидии, разгневал подписчиков

ФОТО: Юлия Проскурякова показала, как погуляла с дочерью от Игоря Николаева по Риге