Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zināmi Holivudas izdevīgākie aktieri un tie, kuros naudu labāk neieguldīt 6

Kino
2018. gada 28. decembrī 14:55 2018. gada 28. decembrī 14:55
  Jauns.lv
Finanšu izdevums "Forbes" sarēķinājis, kuri aktieri kinostudijām nesuši lielākos ienākumus, salīdzinot ar izmaksātajām algām, bet kuri bijuši tie neizdevīgākie.

Kā izrādās, šajā ziņā ienesīgākie bijuši aktieri, kas piedalījušies beidzamo gadu laikā tik populārajās komiksu ekranizācijās.

Džeremijs Renners Vanagacs lomā pie ilga laika uz ekrāniem "Atriebēju" sāgā netiek, pie milzu honorāra arī, tāpēc studijai ir izdevīgs kumosiņš. (Foto: Mai/Marvel/Walt Disney/Kobal/REX/ Vida Press)

"Izdevīgāko" aktieru topa pirmajā vietā ierindojies Džeremijs Renners, kas par katru algā ieguldīto dolāru kinostudijām atnesis 82,70 dolārus, rēķinot pēdējās trīs filmas ar viņa dalību. Renners "Atriebēju" sāgā atveido Klintu Bārtonu jeb Vanagaci.

Otrajā vietā šajā sarakstā ir Halka lomas atveidotājs "Atriebējos" Marks Rufalo (80,20 dolāri), trešā ir Eimija Adamsa, kas tēlo Luisu Leinu Betmena un Supermena filmu pasaulē (69,90 dolāri), ceturtā - Brīnumsieviete Gala Gedota (60 dolāri), piekto pozīciju ieņem Kriss Evanss jeb Kapteinis Amerika no "Atriebēju" sāgas (56,10 dolāri).

Desmitniekā vēl ir "komiksu pasaules" pārstāvji Kriss Hemsvorts, Skārleta Johansone, Roberts Daunijs un Raiens Reinoldss. Vienīgā, kas izkrīt no šī kolektīva, ir devītajā vietā esošā Holivudas veterāne Džūlija Robertsa.

"Visneizdevīgākais" aktieris Holivudas varenajiem izrādījies Metjū Makonehijs - katrs viņā ieguldītais dolārs atpakaļ atnesis vien 1,1 dolāru.

Ne visai gudri izrādījies naudu ieguldīt Kristjenā Beilā (1,5 dolāri), Metā Deimonā (3,7 dolāri), Melisā Makkārtijā (4,9 dolāri) un Rīzā Viterspūnā (5,2 dolāri).

Savos aprēķinos "Forbes" vērā ņēmis Holivudas zvaigžņu trīs beidzamās aktierfilmas, kas pirms šī gada 1. jūnija izrādītas uz vismaz 2000 kinoekrāniem.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Nacionālā teātra kolēģi atvadās no aktrises Astrīdas Kairišas
Kas bija šī slepenā poga, kas četrus gadus stāvēja uz Trampa galda? Ļaudis pārsteidz patiesība 2
Džonsons: ir "dažas liecības", ka jaunais koronavīrusa paveids ir nāvējošāks 8
Skatīt visus komentārus

Билл Гейтс привился от коронавируса

«Стала моложе на 10 лет»: герцогиня Кэтрин вышла в эфир с медиками