foto: Juris Rozenbergs
Emocionālā gaisotnē ar atmiņu stāstiem notiek grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki
Grāmatas autore Daiga Mazvērsīte ar Freimaņa audzināmajiem puikām Valteru un Kažu.
Slavenības
2018. gada 29. augusts, 11:33

Emocionālā gaisotnē ar atmiņu stāstiem notiek grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki

Jauns.lv

Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notikuši Daigas Mazvērsītes grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki. Biogrāfiskā grāmata, kurā ar saviem stāstiem dalījušies Freimaņa laikabiedri un tuvākie cilvēki, dod iespēju ielūkoties tajās dzīves lappusēs, kuras daudziem līdz šim ir bijušas nezināmas.

"Mārtiņš Freimanis jeb vienkārši Freimis, kā viņu dēvēja tuvākie draugi, bija kā spilgta komēta. Atlidoja, apžilbināja un pārvērtās zvaigžņu putekļos, kas tagad izkaisīti pa visu plašo pasauli, un ik pa brīdim atkal atmirdz, un atgādina par sevi. Caur dziesmām, atziņām, dzejoļiem, seriāliem, filmām un koncertierakstiem", teicis izdevējkompānijas "MicRec" valdes loceklis Guntars Račs.

Grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki

Dzintaru koncertzālē notikuši Daigas Mazvērsītes grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” atvēršanas svētki. Biogrāfiskā grāmata, kurā ar saviem stāstiem dalījušies Freimaņa ...

gallery icon
72

Šī grāmata ir lielisks izziņas avots ne vien tiem, kurus interesē Mārtiņa Freimaņa dzīves fakti, bet arī latviešu populārās mūzikas aizkulises deviņdesmitajos gados un gadsimtu mijā.

Grāmatas atklāšanā ar atmiņu stāstiem dalījās daudzi Freimanim tuvi cilvēki - gan mūziķi, gan citi līdzgaitnieki.