Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maksims Galkins prot lieliski parodēt dažādus sabiedrībā zināmus cilvēkus. (Foto: Juris Rozenbergs)

FOTO: Maksims Galkins Dzintaru koncertzālē uzjautrina Paulu, Vaikuli, Krūmiņu un citus apmeklētājus 18

Slavenības
2018. gada 18. augustā 11:00 2018. gada 18. augustā 11:00
Jauns.lv
Piektdienas vakarā Dzintaru koncertzālē ar vērienīgu solo koncertu uzstājās Krievijas humorists, raidījumu vadītājs, aktieris un dziedātājs Maksims Galkins.

Koncerta apmeklētāju vidū netrūka ne prominenču kā Raimonda Paula, Laimas Vaikules, Jūlija Krūmiņa, Jāņa Kola un citu, ne arī parastu Galkina humora un talanta cienītāju.

Krievijas estrādes dīvas Allas Pugačovas dzīvesbiedrs skatītājus priecēja ar parodijām, humoristiskiem skeči un dziesmām. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kas katru reizi uzstājās ar atjaunotām koncerta programmām.

Maksima Galkina koncertus nevar attiecināt uz konkrētu žanru. Arī šī reize nebija izņēmums, jo dziesmas un parodijas gāja roku rokā ar dzirksteļojošu humoru un sirsnīgām sarunām ar skatītājiem.

Maksims Galkins lielu popularitāti un skatītāju atzinību sasniedza rekordīsā laikā. Viens no lielākajiem viņa talantiem ir slavenību parodēšana. Aktieris apgalvo, ka viņam ļauts atdarināt jebkuru personāžu no kultūras, politikas vai jebkuras citas publiskās dzīves sfēras. Savus atdarināmos tēlus viņš atveido tik sirsnīgi un nevainīgi, ka nevienam nenāk ne prātā apvainoties. Parodējot Maksims Galkins vienmēr trāpa tieši mērķī un nevainojami atdarina izvēlēto varoņu raksturīgākās īpašības, intonāciju un mīmiku.

Citi šobrīd lasa

"Latvijas Pasts" atteicies no telegrāfa: nesaņemta ziņojuma dēļ liepājniece gandrīz netiek uz omītes bērēm Krievijā 1
Jauniete ar divām dzemdēm atmostas no četru dienu komas un uzzina, ka laidusi pasaulē bērnu 12
38 gadus vecā Hanna atklāti par savu izglābšanos no psoriāzes: "Tu esi tas, ko tu ēd!" 8
Skatīt visus komentārus

Стала известна причина смерти Карла Лагерфельда

Пять отморозков и один подросток: над четырежды изнасилованной школьницей надругался еще и таксист