Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vegānfestivāls Botāniskajā dārzā. (Foto: Juris Rozenbergs)

Fotoreportāža: Kupls skaits interesentu pulcējas nu jau otrajā vegānu festivālā Rīgā 90

Izklaide
2018. gada 12. augustā 17:45 2018. gada 12. augustā 17:45
Jauns.lv / LETA
Biedrības "Dzīvnieku brīvība" rīkotajā otrajā "Vegānfestivālā" šodien Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā pulcējās kupls skaits interesentu. Uzstājās grupas "Laime pilnīga", "Pacific K", "The Creek" un "Nova Koma".

Paralēli muzikālajiem priekšnesumiem svētdien Botāniskā dārza apmeklētāji varēja nogaršot dažādus ēdienus un iegādāties augu valsts produktus no tirgotājiem, kā arī gūt jaunas zināšanas ar vegānismu saistītās lekcijās, meistarklasēs un radošajās darbnīcās.

"Cilvēki mūsdienās aizvien vairāk sāk apzināties ikdienas uztura ietekmi uz apkārtējo vidi, veselību un dzīvnieku labklājību. "Vegānfestivāls" ikvienam sniegs iespēju doties aizraujošā garšu ceļojumā, lieliski pavadīt laiku un arī uzzināt, kā ar ikdienas pārtikas izvēlēm var samazināt vides piesārņojuma problēmas un uzlabot savu veselību," pauda "Dzīvnieku brīvības" pārstāve Katrīna Krīgere.

Kā ziņots, pirmo "Vegānfestivālu" pērn augusta nogalē, pēc organizatoru aplēsēm, apmeklēja aptuveni 5000 interesentu. "5000 apmeklētāju pasākumam bez dārgas informatīvās kampaņas - tas ir skaidrs apliecinājums tam, cik spēcīga ir cilvēku interese par augu valsts uzturu, vegānisku dzīvesveidu un veselīgu dzīvi kopumā," vērtēja Roginska.

Citi šobrīd lasa

Ziemas košums: visi adījumi ir jaunās sezonas modes tendence
Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem savulaik dāsni ziedojis ZZS 139
FOTO: ar jestru burziņu Vecrīgā durvis ver jauns kokteiļbārs "Le Kiki" 17
Skatīt visus komentārus

"Можно сказать, окунулась": Ольга Бузова села голым задом в снег в Куршевеле

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения