Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Estrādes zvaigzne Laima Vaikule un Artūrs Pirožkovs jeb humorists un dziedātājs Aleksandrs Reva. (Foto: Mārtiņš Ziders)

FOTO: Vaikules fani plūst uz viņas festivāla atklāšanas dienas koncertiem 76

Sarkanais paklājs
20. jūlijā 09:22 2018. gada 20. jūlijā 09:22
Jauns.lv
19. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, ar Intara Busuļa, Jāņa Stībeļa, The Ludvig, Elīnas Nečajevas, Ani Lorakas, "Uma2rman" un citu mūziķu uzstāšanos sākās festivāls "Laima Rendezvous Jūrmala 2018".

Interesentu, kas vēlējās skatīties un klausīties pazīstamo mūziķu priekšnesumus, netrūka. Un to vidū bija arī sabiedrībā zināmi ļaudis - bijušais politiķis Ainārs Šlesers, bijušais baņķieris Aleksandrs Lavents, uzņēmēji Juris Savickis un Kirovs Lipmans ar savām sievām, operdīva Inese Galante ar meitu Diānu un citi.

Festivāla turpinājumā līdz 22.jūlijam paredzēti vēl trīs pasākumi - "Mīlestības vakars", "Hītu vakars" un "Grand Gala". Uzstāsies mākslinieki dažādām gaumēm - gan Busulis un Stībelis, gan Artūra Pirožkovs un Verka Serdjučka, gan Aija Andrejeva un Igo, gan Vera Brežņeva, Grigorijs Ļepss un pat Filips Kirkorovs.

"Man ļoti patīk vasarā uzņemt viesus un rīkot ballītes. Jūrmala tam ir ideāla vieta un man ir tik daudz fantastisku kolēģu, kuri ir piekrituši muzikālajiem randiņiem uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Tāpat kā iepriekš dziedāšu savus hitus, došu vārdu viesiem un dziedāsim duetos ar maniem kolēģiem," festivālu aprakstīja festivāla rīkotāja, dziedātāja Laima Vaikule.

Citi šobrīd lasa

"Nav jēgas mocīties – tu nestaigāsi!" - ratiņbasketbolists Aigars Miklāvs atklāti par dzīvi pirms un pēc traģiskās avārijas
Indijas bagātākā cilvēka meitai pasakainas kāzas nedēļas garumā. Ierodas daudz slavenību un uzstājas pat Bejonsa 25
Rīgas daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā atrod smagi piekautu sievieti, kurai nolaupīts gadu vecs bērns 37
Skatīt visus komentārus

Без изысков: Максим Галкин показал свой домашний ужин

Женщина подпрыгнула ради красивого фото и погибла