Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Agnese Rakovska un zirgs Hamlets nu esot labi draugi. (Foto: Publicitātes)

"Triānas parka" Agnese Rakovska filmējoties nokrīt no zirga 4

Mūzika
2018. gada 7. maijā 16:25 2018. gada 7. maijā 16:25
  Kasjauns.lv
Grupa “Triānas parks” piedāvā saviem klausītājiem jaunu video singlam “Domas”, kas jaunajā albumā “Alive” ir vienīgā dziesma latviešu valodā. Filmēšana, kas notikusi, sadarbojoties ar operatoru Ivaru Burtnieku, bijusi diezgan traka.

“Mēs ar Ivaru esam paspējuši uzfilmēt daudz dažādu videoklipu, līdz šim vērienīgākais bija “Vienaldzības”.

Jāatzīst, ka šoreiz mēģinājām ļauties vēl lielākam domu lidojumam. Man ir liels prieks strādāt kopā ar Ivaru – ir cilvēki, ar kuriem tu saproties no pusvārda. Liels prieks, ka komandai pievienojies arī Jānis Raitums, kas klipam ar mākslinieciskajiem efektiem piešķīra jaunu dimensiju,” par filmēšanas procesu stāsta Agnese Rakovska.

Klipa filmēšanā bija iesaistīti 23 cilvēki, un, apdzīvojot H20 jauno Aisteres zāli, divas dienas notika filmēšana. Viena no interesantākajām epizodēm filmēšanas procesā noteikti bija zirga Hamleta ierašanās.

Agnese filmēšanas laikā  no zirga nokrita, bet veiksmīgi, jo palika karājoties trosēs, kurās notika levitācijas epizodes filmēšana. Neskatoties uz to – Hamlets bija īsts profesionālis, un nu ir arī Agnesei labs draugs.

Katram grupas dalībniekam tika piemeklēta īpaša loma, un scenārijs tika veidots domājot par dziesmas vēstījumu.
“Domas ir tās, kas mūs dzen tālāk, liek doties uz priekšu un meklēt jaunus ceļus. Video ideja ir atdzimšana – katra mūsu izvēle un vēlme ienes jaunu personības aspektu  - mēs pārdzimstam labāki.

Ja mēs spējam savas vēlmes definēt, mēs spējam tās arī realizēt. Bieži vien cilvēki nemaz īsi līdz galam nezina, ko īsti viņi vēlas. Ne vienmēr tas, ko gribam ir tas, kas mums tiešām nepieciešams.“  par klipa saturisko vēstījumu stāsta Agnese.

Citi šobrīd lasa

Vai kaķi patiešām ir nedraudzīgi? 5
Latvijas noslēpumi: 1940. gads un Latvijas aizstāvēšanas plāni 83
Traģiskā avārijā Liepājā mirusi nepilngadīga meitene
Skatīt visus komentārus

Анастасия Волочкова сделала свой самый откровенный шпагат

"Мы разбиты. Сломаны. Выпотрошены": 3-летняя дочь звезды Instagram умерла от рака за шесть недель