Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Klasisks piedāvājums: par šāda tipa dzīvesvietu izīrētāji prasa 150 eiro (plus komunālie) mēnesī, kā arī jāsamaksā uzreiz par pirmo un pēdējo mēnesi.

Duškabīne virtuvē un citi brīnumi jeb - kādus īres dzīvokļus Rīgā var dabūt par 100-150 eiro mēnesī 102

Trakā pasaule
2018. gada 7. maijā 07:01 2018. gada 7. maijā 07:01
  Astrīda Bomis | Jauns.lv
Rīga ir dzīvošanai dārga pilsēta, to zina visi. Mitekļu īres tirgus galvaspilsētā ir ļoti dzīvs, un, piemēram, students bez bagātiem vecākiem ir spiests šiem tirgus nosacījumiem pakļauties. Par 150 eiro (plus komunālie maksājumi - tas būtiski!) lielākoties Rīgā var tikt pie vienas istabiņas lielākā platībā, bet ne dzīvokļa. Taču ir arī lēti īres dzīvokļi. Kādi tie ir - par to šajā rakstā.

Faktiskā situācija ir tāda, ka bez 250 eiro (plus komunālie) normālu vienistabas dzīvokli Rīgā atrast ir neiespējamā misija vai milzīga veiksme, pirmajam uztrāpoties uz nupat ievietota sludinājuma. Vienlaikus portālā Ss.com ir vairāki sludinājumi, kas aicina mitekļus īrēt par 100 līdz 150 eiro. Un jāteic, ka aina ir skaudra, proti, cilvēkam vismaz 200 eiro no savas algas jānoskaita par dzīvošanu šādos apstākļos. Turklāt lielākā daļa izīrētāju prasa samaksu uzreiz par pirmo un pēdējo mēnesi, tātad īrniekam, uzsākot dzīvošanu, jārēķinās ar 300 eiro investīciju.

0 /10
Tēmas: Rīga, ss.com

Citi šobrīd lasa

Sāra Fērgusone nav ielūgta uz prinča Filipa bērēm, bet atbalsta karalieni ik dienas
Kura zodiaka zīme ir paši labākie dārzkopji
FOTO: Krievija arī pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm atradusi veidu, kā apiet aizliegumus 2
Skatīt visus komentārus

"Поняла, что я плохая девочка": Пугачева вспомнила, как впервые не пришла домой ночевать

"Я долго была невидимкой, а теперь меня увидели": Муцениеце счастлива, что развелась с Прилучным