foto: Publicitātes
Šodien “Izklausies redzēts” pusfināls: skaidrosim, kuri četri dalībnieki būs finālā
Aizskatuvē arī pusfinālā reizē iet karsti un rosība ir liela.
TV
2018. gada 22. aprīlis, 12:00

Šodien “Izklausies redzēts” pusfināls: skaidrosim, kuri četri dalībnieki būs finālā

Kasjauns.lv

Svētdienas, 22. aprīļa, vakarā pulksten 22 telekanālā TV3 izskanēs muzikālā šova “Izklausies redzēts” pusfināls, kurā tiks noskaidrots lieliskais četrinieks, kas cīnīsies lielajā finālā. Pārsteigumu šajā vakarā netrūks, un dalībnieki ir parūpējušies, lai pusfināla šova tēli paliktu atmiņā.

TV šova "Izklausies redzēts" pusfināla dalībnieku pārvērtības

TV šova "Izklausies redzēts" pusfināla dalībnieku pārvērtības.

gallery icon
61

Divus no kungiem gaida iejušanās pretējā dzimuma tēlos – Nauris Brikmanis kārdinās kā grupas “Pussycat Dolls” efektīgā dalībniece Nikola Šerzingere ar dziesmu “Don't ya”, un šo pārvērtību dēļ Brikmanis pat uzsācis diētu. Edgars Pujāts iejutīsies pašmāju kolorītās jokdares Jolandas Suvorovas tēlā, izpildot “Pusdienu dziesmiņu”, un šī būs pirmā reize Pujāta aktiera karjerā, kad jāpārtop par sievieti.

Atis Ieviņš pusfinālā pārsteigs ar grupas “Guns N’Roses”  solista Aksla Rouza enerģisku tēlojumu un dziesmas “Welcome to the Jungle” roķīgu izpildījumu, bet Juris Jope uz skatuves kāps kā tenors Plasido Domingo ar dziesmu “O sole mio”.

Raimonda Vazdika apburs ar īstas dīvas cienīgu eleganci, iejūtoties Ludmilas Gurčenko tēlā un izpildot dziesmu “Либертанго”, bet Veronika Plotņikova aizkustinās sirdis kā Edīte Piafa ar dziemu “Padam Padam”. Šajā vakarā uz skatuves kāps arī leģendārā Tina Tērnere ar dziesmu “Simply the Best” – viņas tēlā iejutīsies Evilena Protektore, bet Aija Vītoliņa kļūs par amerikāņu kantri dziedātāju Dolliju Pārtoni un izpildīs dziesmu “9 to 5”.

Vakara viesi būs klasiskās mūzikas huligāni “DaGamba”, kuri uzstāsies kā leģendārā somu grupa “Apocalyptica”.

Pastāvīgajiem žūrijas locekļiem Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai un Imantam Stradam pusfināla priekšnesumu vērtēšanā pievienosies nenogurstošais joku plēsējs Jānis Skutelis.