Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Tā nu gan ir izgāšanās! „Triana Park” savā pusfinālā Eirovīzijā palikuši pēdējā vietā 227

Slavenības
2017. gada 14. maijā 11:10 2017. gada 14. maijā 11:10
  Kasjauns.lv
Atklātībai nodoti dati par to, kā Kijevā notikušajā Eirovīzijas dziesmu konkursā balsis sadalījušās pusfinālos. Aina ir ļoti bēdīga – savā pusfinālā Agnese Rakovska ar „Triana Park” palikusi pašā pēdējā vietā, bet kopvērtējumā esam spējuši pārspēt tikai pundurvalsti Sanmarīno.

Ja vēl otrdienas vakarpusē nevienam nebija šaubu, ka „Triana Park” ar kompozīciju „Line” iekļūs finālā un tur paspēkosies, ja ne par absolūtu uzvaru, tad par iekļūšanu pieciniekā – noteikti, tad tagad skats uz Eiropas mūzikas balagānu metās pavisam šķērms.


Piedodiet, bet tādu izgāšanos, kad paliekam teju vai pašā pēdējā vietā, negaidīja pat superpesimisti. Savā pusfinālā esam palikuši 18 vietā, jo saņēmām vien 21 (!) punktu, kamēr pusfināla uzvarētāji – Portugāle – tika pie 370. Otrā pusfinālā vēl bēdīgāk gājis vien Sanmarīno, kas tikuši pie vesela viena punkta.
Vietā atgādināt, ka no Latvijas Televīzijas (valsts) budžeta ik gadu dalībai Eirovīzijas konkursā tiek atvēlēts vairāk par 100 tūkstošiem eiro. Nav jau pārāk milzīga summa, bet... Pat Lielbritānija jau sākusi apdomāties, vai vērts šādā dziesminieku tusiņā piedalīties.
 

Citi šobrīd lasa

Ekonomists Osis: “Šis ir kūts tīrīšanas laiks, cīņa būs skarba” 6
VIDEO, kas uzdzen zosādu: lācis seko pa pēdām 12 gadus vecam skolniekam
No bēdubrāļa par veiksminieku - šovmenis Nauris Brikmanis ticis pie darba un priecājas par līdzcilvēku atbalstu
Skatīt visus komentārus

62-летняя Шэрон Стоун показала фигуру в бикини

«Зачем так детей колошматить»: Киркорова обвинили в грубом обращении с дочерью и сыном