Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Losandželosā pasniegtas "Grammy" balvas. FOTO 16

Slavenības
2011. gada 14. februārī 09:51 2011. gada 14. februārī 09:51
ASV pilsētā Losandželosā svētdien pēc vietējā laika (pirmdien pēc Latvijas laika) notika 53.ikgadējā "Grammy" balvu pasniegšanas ceremonija. "Grammy" balvas tika pasniegtas pavisam 108 kategorijās.

Lady Gaga uzstāšanās Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā

Latviešu diriģents Mariss Jansons par Bruknera 3. un 4.simfonijas izpildījumu bija nominēts labākā klasiskās mūzikas albuma kategorijā un labākā orķestra snieguma kategorijā, bet nevienā no tām netika apbalvots. Jansons 2006.gadā kopā ar Bavārijas radio simfonisko orķestri bija saņēmis "Grammy" balvu labākā orķestra snieguma kategorijā par Šostakoviča 13. simfonijas izpildījumu.

Gada albuma balvu ieguva grupa "Arcade Fire" par albumu "The Suburbs".

VIDEO: Grupas Arcade Fire albuma tituldziesma „The Suburbs”

"Lady Antebellum" tika apbalvota gada ieraksta, gada dziesmas un labākās kantrī dziesmas kategorijās par dziesmu "Need You Know" un labākā kantrī albuma kategorijā par albumu "Need You Know".

VIDEO: Lady Antebellum dziesma Hello World

"Lady Gaga" tika apbalvota labākā sieviešu popmūzikas vokāla snieguma kategorijā par dziesmu "Bad Romance" un labākā popmūzikas vokāla albuma kategorijā par albumu "The Fame Monster".

Reperis Eminems saņēma divas Grammy balvas

Eminems tika apgalvots labākā repa solo snieguma kategorijā par dziesmu "Not Afraid" un labākā repa albuma kategorijā par albumu "Recovery".

Labākā vīriešu popmūzikas vokāla snieguma kategorijā balvu saņēma Bruno Marss par dziesmu "Just the Way You Are".

Labākā jaunā mākslinieka kategorijā "Grammy" balvu saņēma Esperanza Spaldinga.

Labākā tradicionālās popmūzikas vokāla albuma kategorijā tika apbalvots Mišels Bublē (Michael Buble) albums "Crazy Love", bet labākā elektroniskās/deju mūzikas albuma kategorijā - "La Roux" albums "Crazy Love".

Labākā solo rokmūzikas vokāla snieguma kategorijā balvu saņēma Pols Makartnijs par dziesmu "Helter Skelter", labākā hārdroka snieguma kategorijā - "Them Crooked Vultures" par dziesmu "New Fang", labākā metāla snieguma kategorijā - grupa "Iron Maiden" par dziesmu "El Dorado".

Par labāko roka dziesmu tika atzīta Nīla Janga dziesma "Angry World", par labāko roka albumu - "Muse" albums "The Resistance", par labāko alternatīvās mūzikas albumu - "The Black Keys" albums "Brothers".


Kasjauns.lv/BNS/Foto:LETA/AFP/EPA

Citi šobrīd lasa

IKEA, teniss, algas kalkulators - ko latvieši pērn visvairāk meklējuši "Googlē" 3
Pasauli aizkustina akla spāņu sērfotāja, kura var tikai iztēloties, kā izskatās jūra
2018.gads spilgtās un emocionālās fotogrāfijās: tādā pasaulē mēs dzīvojam! 11
Skatīt visus komentārus

"Обходит по развитию сверстников": дочь Филиппа Киркорова поступила в первый класс в середине учебного года

Виктория Бекхэм избавилась от татуировки, посвященной мужу