Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Liene Šomase izšķīrusies no meitas tēva

Liene Šomase izšķīrusies no meitas tēva

Slavenības
2011. gada 26. jūlijā 13:28 2011. gada 26. jūlijā 13:28
 
Dziedātāja Liene Šomase (24) un viņas meitas Gabrielas tēvs Mārtiņš Samulis (28) savas atvases pirmo dzimšanas dienu sagaidīja kā mīloši vecāki, bet vairs ne kā pāris.

Kļūšana par māmiņu meitai Gabrielai Lienei Šomasei devusi lielu piepildījumu, tomēr laimīgu ģimeni ar bērna tēvu Mārtiņu Samuli enerģiskajai dziedātājai tā arī neizdevās izveidot.

Pēc kasjauns.lv rīcībā esošās informācijas, Šomase un Samulis nedzīvo kopā jau vairākus mēnešus. Mārtiņš apstiprina, ka kopdzīve ar slaveno dziedātāju izirusi, tomēr nekādus komentārus par šķiršanās iemesliem un to, kurš bijis kopdzīves pārtraukšanas iniciators, sniegt nevēlas. Viņš aizvien turpina kontaktēties ar meitas māti, jo rūpes par bērnu abi turpina dalīt arī pēc attiecību izjukšanas. Liene jau vairākkārt izteikusies, ka ļoti ciena Mārtiņu par to, cik gādīgs un mīlošs tētis viņš ir abu meitiņai. Vēl pirms pavasarī intervijā žurnālam „Kas Jauns” Liene jūsmoja: „Gabriela ir skaista meitenīte. Līdzīga tētim! Saka, ka tās ir laimīgas meitas, kas līdzinās tēviem. Un es ticu, ka tā arī būs! Jau kopš Gabrielas ierašanās pasaulē Mārtiņš par viņu ļoti rūpējās, gan mainīja autiņbiksītes, gan veda pastaigās, gan pieskatīja, kad man bija jādodas uz koncertiem. Skatos un priecājos, ar kādu entuziasmu viņš tagad spēlējas ar mazo! Visām sievietēm novēlētu tik foršus bērnu tēvus, kāds ir manai meitai!”

Ar TV šova „Sapņu līgava” dalībnieku Mārtiņu Samuli, kas, starp citu, nākot no turīgas ģimenes, populārā dziedātāja iepazinās pirms divarpus gadiem, kad kopīgā draugu kompānijā 2009. gadu visi sagaidīja Norvēģijas kalnos. Simpātijas abu starpā gan uzplauka mazliet vēlāk, bet aizvadītā gada 17. jūnijā pasaulē nāca abu meitiņa, kurai vecāki deva skaistu vārdu – Gabriela. Vēl būdama māmiņas cerībās Liene neslēpa, ka mazuļa neplānotā pieteikšanās viņai sākumā radījusi satraukumu, un arī kopdzīvi ar Mārtiņu mūziķe uzsāka vien dažus mēnešus pirms dzemdībām. Arī, vaicāta, vai domā par precēšanos ar meitas tēvu, dziedātāja bija noskaņota skeptiski. Neilgi pirms meitas piedzimšanas intervijā žurnālam „Patiesā Dzīve” Liene Šomase atklāti pateica, ka neredz iemeslu attiecību oficiālai noformēšanai. „Uzskatu, ka kāzas ir kaut kas ļoti intīms. Un bērna dēļ... Ja nejūti simtprocentīgi, ka tas ir īstais cilvēks līdz mūža galam... Uzskatu. Tie ir stipri vārdi, ko saka kāzās. Un – ja tu melo citiem, tu melo arī sev,” par to, ka nejūtas īsti pārliecināta par savām jūtām stāstīja Šomase.

Nu Liene Šomase ir tikusi skaidrībā ar savu dzīvi. Aizvadītajā nedēļā intervijā žurnālam „Marta” jau atklāti vēstīja: „Īstā mīlestība, šķiet, manā dzīvē vēl tikai nāks. Lai gan reizēm šķiet, ka ģimenes cilvēka laime man nav lemta. Varbūt pašlaik tā arī nav vajadzīga.”

Kasjauns.lv, Foto: no Izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Citi šobrīd lasa

Politologs Andis Kudors uzvarējis smagu atkarību un tagad grib palīdzēt citiem 3
Latvijas presi cenšas iepīt Putina oponenta nogremdēšanā - jeb kas un kāpēc apmelo Znaroka znotu Panarinu 14
Sestdien Latvijā atklāti 322 jauni Covid-19 gadījumi; starp mirušajiem cilvēki vecumā no 70 gadiem
Tēmas: Liene Šomase
Pievienot komentāru

«Кэтрин разрыдалась»: как Меган обидела принца Уильяма перед свадьбой

Наталья Водянова в мини-бикини порезвилась в море со своими детьми от разных браков 1