Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Aktrise Zvīgule pēc šķiršanās koķetē ar studentu

Slavenības
2011. gada 29. novembrī 06:51 2011. gada 29. novembrī 06:51
 
Jaunā Rīgas teātra aktrise Sandra Zvīgule (39) pēc šķiršanās no Latvijas Nacionālā teātra aktiera Kaspara Zvīguļa (30) nu bauda brīvas sievietes statusu.

Kamēr „Spēlmaņu naktī” citi aktieri ballējās, Sandra Zvīgule bija nodevusies sarunām ar topošo aktieri Armandu Ikali.

Nesen „Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremonijas ballītē šarmantā aktrise Sandra Zvīgule lielākoties uzturējās topošā aktiera Armanda Ikaļa sabiedrībā. Kamēr citi aktieri laidās trakulīgās dejās, Sandra un Armands bija nodevušies sarunām par aktiermeistarību. Lai arī viens par otru jau zinājuši iepriekš, aktieru ballītē abi pirmo reizi satikušies klātienē. Vaicājot, kāpēc Armands neaicina Sandru uz deju, viņš atzina, ka ir slikts dejotājs un viņam interesantāk aprunāties ar pieredzējušu aktrisi. Armands atklāja, ka mājās viņam palikusi draudzene, bet Sandras profesionālajos padomos viņš ļoti nopietni ieklausās un tie lieti noderēs, uzsākot aktiera karjeru.

Savukārt Sandra Zvīgule, vaicāta, kas viņu saista ar Armandu Ikali, iesmejas tik koķeti, gluži kā pašas atveidotā varone Simona no humorpilnā seriāla „Saldais pārītis”. „Visus vīriešus, ar kuriem aprunājos, par mīļākajiem nedrīkst dēvēt,” teic Sandra.

Zvīguļu pāris, vēl kopā esot. Sandra Zvīgule nekad nav slēpusi, ka viņas attiecības ar Kasparu Zvīguli vienmēr bijušas kaislīgas.

Aktieru svētkus apmeklēja arī Sandras dzīvesbiedrs — Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kaspars Zvīgulis. Sandra un Kaspars apprecējās 2002. gada augustā pēc aptuveni gadu ilgas draudzības, taču Zvīguļu pāris vairs nedzīvo kopā. Sarunā ar kasjauns.lv Sandra atklāja, ka oficiāli šķiršanos vēl nav nokārtojuši, taču nu katrs veido savu privāto dzīvi. Lai arī aktrise neslēpj šķiršanos no vīra, viņa par izirušajām attiecībām runā piesardzīgi. Sandra nevēlas, lai viņas un Kaspara attiecībās tiktu iesaistīta abu laulībā dzimusī meitiņa Žanete (8), kura pēc šķiršanās dzīvo pie māmiņas. „Taču melot arī negribu. Šīs attiecības joprojām ir sarežģītas un nav nokārtotas līdz galam,” viņa nosaka.

Santa Sergejeva/Foto: Mārcis Priede/no „Izdevniecības Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Atrastas nogalinātās soctīklu zvaigznes Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas 1
Kas notiek, kad cilvēks pārtrauc lietot alkoholu 2
Tallinā tūkstošiem cilvēku protestē pret karantīnu un vakcināciju
Pievienot komentāru

Кто подставил Алека Болдуина: в убийстве оператора нашли много странностей 1

"От этого бесстыдства у меня кровь в жилах стынет": выписавшаяся из больницы Гузеева сделала резкое заявление