Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ministrs Sprūdžs kļuvis par dvīņu tēvu. Apsveicam! 57

Slavenības
2012. gada 11. janvārī 14:46 2012. gada 11. janvārī 14:46
Vakar priekšpusdienā Bulduru slimnīcā pasaulē nākuši vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža un viņa kundzes Ineses pirmdzimtie – dvīņu meitenes.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs un viņa kundze Inese Sprūdža kļuvuši par dvīņu vecākiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Inese Auniņa kasjauns.lv apstiprināja, ka Sprūdža ģimenē piedzimušas divas meitas. „Ministrs plašākus komentārus sniegt nevēlas. Varu vien piebilst, ka meitas sauks par Šarloti un Henrieti,” sacīja Inese Auniņa.

Edmunds un Inese Sprūdži apprecējās pirms vairāk nekā astoņiem gadiem. Edmunds par savu privāto dzīvi vienmēr ir runājis izvairīgi, nevēloties, lai viņa privātās attiecības tiek jauktas ar darba lietām. 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanās Edmunds Sprūdžs startēja kā Zatlera reformu partijas premjera amata kandidāts. Priekšvēlēšanu laikā viņš tika iztaujāts arī par to, vai kundze Inese ir gatava pildīt premjera kundzes pienākumus. Sprūdžs toreiz teica – jā. Uzreiz gan viņš piebilda, ka lietās, kuras nav pamēģinātas, tā pa īstam gatavs nevar būt neviens.


Edgars Orlovs / Foto no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva un portāla draugiem.lv

Citi šobrīd lasa

Atklāts, kā hercogiene Ketrīna un princis Viljams pavadīs Ziemassvētkus
"Vieni mācās, otri žēlojas" - pie kādām atziņām nonācis Valentīns, kurš nožņaudza izvarotāju un 16 gadus sēdēja cietumā
Tev vienmēr salst vairāk nekā citiem? To var racionāli izskaidrot
Skatīt visus komentārus

27-летний актер сериала "Возвращение Мухтара" умер от рака

"Я сама отказалась от матери": за что на Федосееву-Шукшину ополчились родные дочери