Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

LNT muzikālajā šovā “OKartes skatuve” uzvar Mārtiņš Ruskis 197

Izklaide
2012. gada 12. maijā 00:07 2012. gada 12. maijā 00:07
LNT šova “OKartes skatuve” otrās sezonas superfinālā par galveno lomu mūziklā „Dzimuši skatuvei” sacentās divi superfinālisti – Mārtiņš Ruskis un Marta Ritova. Skatītāji telefonbalsojumā ar lielu balsu pārsvaru uzvaru, ceļojumu divām personām uz Bulgāriju un galveno lomu mūziklā piešķīra Ruskim.

Sīva un neprognozējama cīņa valdīja līdz pat šova superfinālam, kad par uzvarētāju diezgan pārliecinoši tika atzīts talantu šova dalībnieks Mārtiņš Ruskis.

11. maijā Rīgas Centrāltirgū, Nēģu laukumā pēc 17 nedēļu ilga maratona notika LNT šova „OKartes skatuve” fināla koncerts. TV šova otrā sezona sākās jau janvārī un tās dalībnieki gandrīz piecus mēnešus dzīvoja slēgtās telpās, ik nedēļu sniedzot koncertus. Gandrīz katru sestdienu kāds no dalībniekiem tika izbalsots un līdz finālam nokļuva vien septiņi jaunie talanti – Sabīne Berezina, Kristaps Pujāts, Oskars Deigelis, Marta Ritova, Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers, Mārtiņš Ruskis un Buks, īstajā vārdā Jānis Buķelis.

Superfinālā bez sīvas cīņas, saņemot aptuveni divas reizes vairāk balsu, uzvaru guva Ruskis, otro vietu atstājot Martai Ritovai. Trešajā vietā tika iebalsota Sabīne Berezina, ceturto ieņēma Jānis Buķelis, piektais palika Kristaps Pujāts, sesto vietu izcīnīja Oskars Deigelis, bet finālseptītnieku noslēdza Kašers.

Šova uzvarētājs kā balvu saņēma galveno lomu īpaši tapušā mūziklā „Dzimuši skatuvei”. Kā informēja šova repertuāra direktors Guntars Račs, mūzikls 1. un 2. septembrī būšot skatāms Latvijas Nacionālajā teātrī. „Mūziklā piedalīsies aptuveni piecpadsmit jauniešu no šova pirmās un otrās sezonas. Mūzikla pamats ir būvēts uz dziesmām, kuras izskanējušas šovā,” kasjauns.lv atzina Guntars Račs.

Pasākumā īpašu specbalvu no Rīgas Centrāltirgus – 27,5 kilogramus smagu grozu ar visu, kas pieejams tirgū – saņēma Rīgas Centrāltirgus valdes favorīts Oskars Deigelis.


Kasjauns.lv/ Foto: Mārcis Priede

Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 16
Nosaukti ēdieni, kuri rada vislielāko atkarību 8
Ar ilgstošu sveču dedzināšanu pārāk aizrauties nevajadzētu, izrādās - tās var kaitēt veselībai 2
Skatīt visus komentārus

Ищут человека, готового на год отказаться от смартфона за 100 000 долларов

Голая правда: абсолютно обнаженная Виталина Цымбалюк-Романовская появилась в эфире шоу Малахова 1