Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Uvis Helmanis kļuvis par tēvu meitiņai un otrreiz apprecējies 5

Slavenības
2012. gada 12. decembrī 05:39 2012. gada 12. decembrī 05:39
 
Basketbola kluba „VEF Rīga” treneris Uvis Helmanis (40) šogad otro reizi kļuvis par precētu vīru – pēc aptuveni trīs gadus ilgas kopābūšanas viņš salaulājies ar draudzeni Daci Avenu (31), kuru savulaik vienoja attiecības ar populāro rokeri Frīdi jeb Aivaru Freimani (53).

Par to, ka „VEF Rīga” treneris Uvis Helmanis apprecējies, liecina prāvs laulības riņķis, kas nu rotā sportista labās rokas zeltnesi.

Ar iepriekšējo sievu Rūtu kādreizējais Latvijas izlases basketbolists laulībā nodzīvoja ilgāk nekā desmit gadu, un abu ģimenē dzimuši divi dēli –. 2010. gada 13. jūlijā Helmaņu laulība oficiāli šķirta, un kopš tā laika basketbola treneris vairs neslēpj, ka ir laimīgs kopā ar savu jauno mīlestību Daci, kas ir vadītāja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtā.

Šogad Uvis un Dace oficiāli reģistrējuši savu laulību, un kopš jūlija ir precēts pāris. Par to liecina arī prāvs gredzens, kas rotā sportista labās rokas zeltnesi. Apprecoties jaunās sieva pārgājusi vīra uzvārdā, un tagad viņu sauc Dace Helmane. Turklāt jaunajā ģimenē ir pieteicies arī bērniņš – 26. oktobrī pasaulē nākusi burvīga meitiņa Marta Helmane.

Mazulīte ir Uvja Helmaņa trešais bērns – ir tēvs arī diviem pusaudžu puišiem Krišam un Kārlim, kuri pasaulē nākuši Uvja iepriekšējā laulībā.  Arī Dacei ir dēls - septiņus gadus vecais Krišjānis, kas dzimis Daces iepriekšējās attiecībās ar „Vēja brāļu ordeņa” prezidentu Aivaru Freimani jeb rokeri Frīdi. Un, kā Dace Helmane atzina portālam kasjauns.lv, par māsiņas nākšanu pasaulē īpaši priecīgi ir viņas brāļi.

Pirms septiņiem gadiem Dace dāvāja dēlu pazīstamajam rokerim un mūziķim Aivaram Freimanim jeb Frīdim.

Kasjauns.lv, Foto: no Izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Zviedrijas premjers brīdina iedzīvotājus par tūkstošiem bojāgājušo pēc Covid-19 krīzes 9
"Ārā iet daudz nevar, un man arī negribas," - mūziķe Meldra par situāciju Lielbritānijā
Britu kuplākā daudzbērnu ģimene sagaidījusi pieaugumu - 22. atvasi 6
Skatīt visus komentārus

Энрике Иглесиас опубликовал первое видео с 2-месячной дочерью Машей

«Меган абсолютно раздавлена»: герцогиня не может видеться с матерью