Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Modīgo viesu stils un bezstils „Riga Fashion Week” atklāšanā. FOTO

Slavenības
2013. gada 3. aprīlī 18:48 2013. gada 3. aprīlī 18:48
 
Kā jau ierasts, apmeklējot Rīgas modes nedēļas atklāšanas pasākumu, viesi bija modīgi saposušies. Dažas prominences gan bija krietni pārcentušās...

Lūk, cik krāšņā mežģīņu kleitā saposusies bija dziedātāja LieneCandy.

Uz festivāla „Riga Fashion Week” atklāšanas šovu iepirkšanās centrā „Sky&More” 2. aprīļa vakarā ieradās daudzi modes interesenti, kuru vidū bija gan populāras sabiedrības dāmas, gan modes blogeri, gan mākslinieki. Viesu vidū bija arī aktrise Zane Vaļicka-Pētersone, stiliste Dana Dombrovska, mākslinieks Bruno Birmanis, dziedātāja LieneCandy jeb Liene Greifāne, žurnāliste Una Ulme, mūziķis Markus Riva jeb Miķelis Ļaksa, uzņēmēja Santa Kola, Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītājs Gastons Neimanis, uzņēmēja Svetlana Loeva, dziedātāja Natālija Tumševica, kolorītais modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs (viņš atkal bija saposies sieviešu kleitā) un citi.

Efektīgākā dekoltē īpašniece „Riga Fashion Week” atklāšanā bija veikala „Decadence” īpašnieka Rolanda Zeltiņa pavadone Sandra Jonāne.

Kā ievēroja portāls kasjauns.lv, viens no izaicinošākajiem un provokatīvākajiem tērpiem Rīgas modes nedēļas atklāšanā bija dziedātājas LienesCandy melnā, caurspīdīgā mežģīņu kleita, taču, ja populārā mūziķe savā tērpā izskatījās apburoši, daudzas citas viešņas savā krāšņumā bija tik ļoti pārcentušās, ka izskatījās teju kā Lieldienu olas.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, Eduards Paņičevs

Citi šobrīd lasa

Vai sezona Latvijā beigusies? Slēpošanas trašu pārstāvji komentē turpmākās perspektīvas
Eksperts: "Rīgas satiksmes" jaunais logo piemērots adīšanas uzņēmumam 4
Jelgavā manīts neparasts putns. Eksperts skaidro, ka tam varētu būt divi iemesli
Pievienot komentāru