Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Atpazīt Volvo tradicionālās iezīmes jaunajā dizaina konceptā nesagādā nekādas grūtības. Kā šo koncepciju pārmantos apvidnieks XC90, redzēsim jau pavasarī.

Volvo Concept Coupe kalpos par pamatu visai modeļu gammai

Auto un tehnoloģijas
2013. gada 29. decembrī 14:50 2013. gada 29. decembrī 14:50
 
Esam pieraduši, ka Volvo ir ērti, droši un praktiski automobiļi, par dizainu līdz šim pat īpaši neaizdomājoties. Tāds robusts mežcirtējs no Skandināvijas.

Viss plūst, viss mainās! Arī ķīniski zviedriskais Volvo nolēmis šo to pamainīt vizuālajā tēlā, saglabājot līdzšinējo identitāti, bet zaudējot diezgan primitīvās virsbūves līnijas.

Pirms pāris mēnešiem Volvo plašākam skatītāju lokam Frankfurtes automobiļu izstādē parādija Volvo Concept Coupe. Automobili, kurš kalpo kā visas jaunās Volvo modeļu gammas dizaina valodas ābece. Tas radīts balstoties uz sešdesmitajos gados populārā Volvo modeļa P1800 Coupe formām.

Pirmais sērijveida modelis, kas taps uz šī koncepta pamata, būs jaunās paaudzes XC90 apvidus automobilis, kas gaidāms nākamgad.

Pats jaunā dizaina prototips aprīkots ar 400 zirgspēku hibrīdsistēmu, bet sērijveida modeļi tiks pie jau ierastiem un, iespējams, arī jauniem Volvo dzinējiem.

Kasjauns.lv, Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Elīna Gluzunova par bērnu slimošanu: "Šķita, ka viņi uzsūc katru bacili"
Murgiem un šarlatānu biznesam Covid-19 rada jaunas iespējas 3
Latvijas ražotāji nāk talkā dezinfekcijai 22
Tēmas: Volvo
Pievienot komentāru

Из-за эпидемии коронавируса Елизавета II и принц Филипп впервые за два года живут вместе

«Надо худеть»: архивный снимок с Задорновым заставил Галкина задуматься о диете